Gry

Rosjanie mają problem z Atomic Heart

przeczytasz w 1 min.

Atomic Heart to naprawdę dobrze zapowiadająca się gra, ale oczekiwanie na nią mocno się przedłuża. Być może nie tylko z powodu wolno postępujących prac, ale też rodowodu producenta?

Premiera Atomic Heart ponownie przesunięta

W zeszłym miesiącu Atomic Heart przypomniało o sobie naprawdę świetnym zwiastunem. Zresztą, większość informacji i materiałów wideo promujących ten tytuł mogło się podobać. Może poza tymi mówiącymi o kolejnych opóźnieniach premiery, z czym niestety mamy do czynienia raz jeszcze.

Podtrzymywano, że Atomic Heart zostanie wydany w 2022 roku, teraz mieniono to na „zimę”. Teoretycznie mogłaby to być zatem końcówka grudnia, w praktyce należy nastawiać się na pierwszy kwartał 2023 roku. Twórcy twierdzą, że dopracowanie i dostarczenie gry najwyższej jakości jest priorytetem, a konkretna data premiery zostanie ogłoszona w najbliższej przyszłości. Niektórzy komentujący są zdania, że przyczyną zmiany planów jest też trwająca wojna na Ukrainie i niechęć wielu osób do rosyjskich produktów, a nad Atomic Heart pracuje właśnie stamtąd wywodzące się studio Mundfish.

Atomic Heart

Focus Entertainment wydawcą gry Atomic Heart

Jest też dobra wiadomość dla mimo wszystko zainteresowanych tym tytułem. Mundfish nawiązało kolejne partnerstwo, tym razem bardzo ważne. Światowym wydawcą gry Atomic Heart została firma Focus Entertainment.

„To zaszczyt współpracować ze studiem tak utalentowanym jak Mundfish. Byliśmy zdumieni kreatywnymi umysłami Roberta i jego zespołu gdy tylko zaczęliśmy wymieniać się informacjami. Standardy AAA, które zapewnili w swojej pierwszej grze to naprawdę nie byle jakie osiągnięcie. Atomic Heart z pewnością uhonoruje wszystkich graczy poszukujących oryginalnego doświadczenia na nowej generacji.” - Julien Ramette, Chief Business Development Officer w firmie Focus Entertainment

Atomic Heart, RPG akcji przedstawiające alternatywną wizję Związku Radzieckiego trafi na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S, a także PlayStation 4 i Xbox One.

Czekacie? Jeśli nie, to po prostu nie Wasze klimaty czy bojkot?

Źródło: Focus Entertainment

Komentarze

20
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ghasz
  10
  Bojkot
  • avatar
   Zircon1987
   6
   Zagrać zagram, ale z satysfakcją ściągnę pirata z torrentów.
   • avatar
    xbk123
    2
    Nie znam poglądów politycznych ludzi, którzy to robią. Może to przeciwnicy Putina. Wrzucanie wszystkich do jednego wora jest głupie. Jak będzie dobra to kupię.
    • avatar
     Adrianwo
     1
     Zabić Putina i już!!!
     • avatar
      KENJI512
      1
      2021: O wow, atomic hearts, ale raytracing, to bedzie gra!!!
      2022: Bojkot, bo ruscy.
      • avatar
       Dawid0ss
       -1
       Nie dotknę tego ścierwa :-/
       • avatar
        Ruffriders1988
        -3
        Olewanie czegoś bo jest z Rosji to kretynizm. Na dzień dzisiejszy cała Europa gospodarczo a głównie energetycznie jest w dupie bo 1 klaun nie chciał oddać kawałeczka kraju który od zawsze chciał być w Rosji bo większość tam mieszkających to ruski. Ile jeszcze mamy tracić pieniędzy i normalnego handlu, dóbr materialnych w rozsądnej cenie w myśl chorej solidarności z ukrami = krajem który ma nas w dupie, miał i po wojnie mieć będzie. Inni się bogacą na tej wojence a Polacy jak zawsze w ekonomicznej dupie.
        • avatar
         racedriver
         -10
         walić politykę i poprawność polityczną, dawać szybko premierę