Konkursy

Wyniki konkursu: 5 Urodziny Forum benchmark.pl

przeczytasz w 2 min.

Konkurs z okazji piątych urodzin forum benchmark.pl został rozwiązany.

Konkurs zorganizowany przez benchmark.pl, w którym można było wygrać ulepszenie komputera, w jednym z 6 obszarów został zakończony. Do wygrania był nowy zasilacz, dysk SSD, procesor, karta graficzna, obudowa oraz słuchawki dla graczy. Listę zwycięzców znajdziecie poniżej.

Przypominamy, że zadaniem w konkursie było odszukanie ukrytych na forum 5 prezentów oraz nadesłanie życzeń urodzinowych dla solenizanta, czyli benchmarkowego forum. Premiowaliśmy oryginalność i wkład pracy włożony w przygotowanie zgłoszenia. Poniżej znajdują się nadesłane prace i krótka argumentacja przydzielenia właśnie takiego sprzętu. Więcej zdjęć i szczegółowe specyfikacje odnajdziecie w wątku na forum.

ZwycięzcaNick w serwisie  Nagroda
Karol KujawaWojakSzwedZasilacz Corsair GS800
Dawid Popławskiostry.77Dysk SSD Corsair GT 180GB
Tomasz WilczyńskiTomek WilczyńskiObudowa Corsair 350D
Radosław BochensavaterProcesor Intel Core i3 3225
Bartłomiej GawełSKEEPER46Słuchawki SoundBlaster Tactic 360 ION
Wojciech ŁabigalabikKarta graficzna AMD Radeon HD 5770

WojakSzwed stwierdził, że po co zapisywać życzenia, skoro można je zaśpiewać? Urzekła nas jego piosenka o benchmarkowym forum w klimatach lekko Portalowych. Posłuchacie jej poniżej. Jego sprzęt z kolei lata swojej świetności ma już dawno za sobą, dlatego mamy nadzieję, że nowy, mocny zasilacz będzie idealnym początkiem dla większego upgrade'u.

Czym jednak są urodziny bez tortu? Dobrze wie o tym ostry.77, dlatego taki dla nas upiekł i ozdobił. Lista dostępnych dla niego nagród była nieco zawężona, ponieważ nie posiada on komputera stacjonarnego, a laptopa i to o całkiem dużej mocy, dlatego szybki dysk SSD będzie czuł się tam jak w domu.

Oryginalności nie można odmówić Tomkowi Wilczyńskiemu, który nagrał filmik metodą poklatkową. Fajne wykonanie i nastrojowa muzyka, tylko w jego komputerze nie bardzo jest co ulepszać. Dlatego też otrzymuje nową obudowę, aby podzespoły miały przez co wyglądać na świat.

Tort przygotował również savater, ale nieco bardziej dla fanów technologii, bo w 3D. Opracowanie szczegółowego modelu i renderowanie tego z pewnością zabrało nieco czasu. Dlatego w jego komputerze wymienimy procesor na nowszy, mocniejszy i bardziej energooszczędny.

Można jedno o pracy SKEEPERa powiedzieć: przez pewien czas była dobrze widoczna z kosmosu... przy większym przybliżeniu. Dlaczego sprawdzicie na filmiku poniżej. Kolejny raz dostaliśmy potężny sprzęt z mocnymi podzespołami, dyskiem SSD, chłodzeniem wodnym i świetnym moddingiem. Jedynie słuchawki troszkę od tego odstawały i to właśnie od nas ten użytkownik otrzymuje.

I na koniec z pewnością najładniejsza praca nadesłana przez labika. Podczas wakacji zapewnił nam ruchomą reklamę. Za to w jego komputerze wymieniliśmy kartę graficzną. Więcej zdjęć i kulisy powstawania na forum.

Jak wspominaliśmy, więcej zdjęć oraz szczegółowe konfiguracje komputerów znajdziecie w tym wątku na forum. Zwycięzcy zobowiązali się również do podzielenia się wrażeniami z ulepszenia, testami i opiniami na blogu benchmark.pl. Na koniec serdecznie im gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!

Źródło: informacja własna

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Pener
  7
  • avatar
   dragon79
   3
   Gratulacje dla zwycięzców i 100 lat dla benchmarkowego forum!
   • avatar
    Barto20
    3
    Trochę dziwny podział nagród, a więc:
    Labik dostał niewiele lepszą kartę - jedynie mniej prądożerną to można przyznać aczkolwiek i tak jest słaba do jego podzespołów.
    WojakSzwed ze swoim sprzętem nie wykorzysta tego zasilacza :D 800W do takiej maszynki :D.
    Tomek Wilczyński miał przewiewną i dobrą obudowę - jedyny plus w nowej to okno no i wygląd :D
    Savater dostał procka w niższym procesie technologicznym co również zmienia głównie pobór prądu bo taktowanie i ilość pamięci podręcznej ta sama :D .

    No ale i tak gratuluje zwycięzcom i aby ten sprzęt spisywał się wam jak najlepiej ;) Czekam na retransmisję z ulepszeń :D
    • avatar
     Lightning
     2
     Zwycięzcą serdecznie gratuluje, ale myślałem, że dostaną lepszy sprzęt. Co prawda wszystko cieszy, no ale spodziewałem się m. in. lepszych procesorów i kart graficznych.
     • avatar
      MasterBarti
      0
      Całkiem fajne prace, widać poprzeczka była dość wysoko jeśli chodzi o pomysłowość :D