Gry

Lada chwila wystartują testy Diablo II: Resurrected

przeczytasz w 1 min.

Pierwsi szczęśliwcy otrzymają okazję do sprawdzenia Diablo II: Resurrected. Producent dotrzymuje składanych obietnic i przygotowuje się do startu pierwszej tury testów.

Pierwsze alfa-testy Diablo II: Resurrected zapowiedziane

Dla niektórych graczy Diablo II: Resurrected stanowi bardziej łakomy kąsek niż Diablo IV. Z pewnością odnotowali oni komunikat sprzed niemal równo miesiąca, kiedy to wspomniano o zbliżających się technicznych alfa-testach gry. Dziś podano konkretniejsze informacje.

Pierwsza tura wspomnianych testów rozpocznie się już 8 kwietnia, a potrwa do 12 kwietnia, do godziny 19:00 polskiego czasu. Kto weźmie w nich udział? Szczęśliwcy wyłonieni spośród chętnych, którzy zarejestrowali się na oficjalnej stronie internetowej gry. O przydzielonym miejscu zostaną poinformowani drogą mailową. Tak jak mówiono już wcześniej, będą to testy wyłącznie na PC.

Diablo II: Resurrected testy

Co przyniosą alfa-testy Diablo II: Resurrected?

Jakiej zawartości mogą spodziewać się testerzy? Rozgrywki w trybie dla jednego gracza, ale wyłącznie dwóch pierwszych aktów. Jednocześnie do dyspozycji oddane zostaną im trzy klasy postaci - Amazonka, Barbarzyńca i Czarodziejka. Trzeba też mieć na uwadze, że poza niepełną zawartością mogą pojawić się pewne braki w oprawie wizualnej, producent wprost mówi np. o starych przerywnikach filmowych.

Jeśli zgłaszaliście chęć udziału w technicznych alfa-testach Diablo II: Resurrected, ale nie załapiecie się do nich to pozostanie coś na osłodę. Blizzard przewiduje możliwość nagrywania i transmitowania rozgrywki, a więc w sieci powinno pojawić się sporo nowych materiałów wideo.

Diablo II: Resurrected zmierza nie tylko na PC, ale też na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Nintendo Switch. Wybrane konsole mogą zostać uwzględnione w kolejnej fazie testów.

Źródło: blizzard

Warto zobaczyć również:

Komentarze

15
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jasiek123123
  4
  W3 remake będzie im się czkał latami, to co zrobili to jakaś parodia. Że oni nie zwracali za to siana to aż dziwne. Ale na szczęście remake D2 nie robi Blizzard więc jest szansa na dobrą grę. ;)
  • avatar
   ciomasta
   2
   Ciekawe czy zepsują diablo 2 jak Wacraft 3 :D gdzie po premierze olali gre i fanów .
   • avatar
    EXT_1
    1
    Znowu kolejne tysiące godzin do ogrywania :D
    • avatar
     Marucins
     -1
     łał... znowu marnowanie godzin poprzez wykonywanie ciągle tych samych czynności z nadzieją na lepszy item. Jeśli tego nie zmienią... to w obecnym czasie szkoda mi nawet zasiadać do picusia-glancusia.
     • avatar
      daker836
      -11
      no jeżeli to tylko będzie odświeżenie D2 to będzie to kompletna porażka, niestety gra jest już kompletnie przestarzała, jakby na BN`nie nie było botów to "ekonomia" gry kompletnie by leżała
      • avatar
       Ahura
       0
       grałbym
       • avatar
        Krystian6677
        0
        Zagram w to z całą pewnością ale chyba nie na premierze bo z tego co widziałem to wołają za ta gre 40 euro no chyba i poje**** do reszty...to powinno kosztować max 10 euro to by może znów zyskali w oczach graczy no ale nie przecież jest okazja żeby znów zdzierać na sentymencie do marki Diablo.