Gry

Blizzard zaczyna kopiować pomysły z Warhammer Online

przeczytasz w 1 min.

Jak donosi jeden z serwisów powiązanych z grą World of Warcraft Blizzard ogłosił wprowadzenie zmian do obecnego systemu battelground’ów. Zapewne „przed przypadek” wyglądają one podobnie do rozwiązań zastosowanych w produkcji Mythic Entertainment – Warhammer Online: Age of Reckoning. Chodzi tu więc przede wszystkim o umożliwienie graczom dostępu do pól bitew z każdego miejsca na mapie oraz zyskiwanie punktów doświadczenia (EXP) poprzez walki z innymi graczami (PvP). Blizzard argumentuje swoje plany chęcią większego zaakcentowania wojny pomiędzy Hordą i Aliantami. Czy to się uda? Zapewne tak, bo zmiany nie są duże. Gorzej jeśli twórcy jednej z najpopularniejszych gier massive multiplayer online postanowią zaimplementować coś na kształt warhammerowego Realm vs Realm, gdyż to wiązałoby się ze znaczącą przebudową całej rozgrywki. Nie jestem pewny jak przywitaliby takie zmiany zapaleni gracze.  Nic jednak nie jest pewne. Nic poza jednym - walka o gracza pomiędzy WoW a WAR właśnie się  rozpoczęła.

 

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Grałem na "globalu" przez kilka miesięcy i twierdze, że są dużym "PLUSEM". Natomiast, jeśli mowa o plagiacie trzeba powiedzieć stanowcze NIE, bo znika sens grania. Jeżeli wszystko jest na tych samych zasadach wszystko jest bezsensu.;/
  • avatar
   filus87
   0
   Bardzo mnie ciekawi skąd te rewelacje? Codziennie przeglądam strony blizzarda fora i fanowskie strony z newsami i jeszcze nigdzie nie spotkałem się z czymś takim! Moim zdaniem powyższy post to kompletna bzdura.