Gry

Borderlands 3 - Słoń promuje grę nowym teledyskiem

przeczytasz w 1 min.

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery gry Borderlands 3. Czekają na nią miliony graczy, wśród których najwyraźniej znajduje się też Słoń. Polski raper nagrał luźną piosenkę, w której nawiązuje do dzieła studia Gearbox Software.

Nowy utwór Słonia, którego dyskografię zamyka wydany niespełna rok temu Mutylator, został zatytułowany po prostu Borderlands, a za bit i skrecze odpowiedzialni są uznani The Returners. Przygotowany do piosenki teledysk, który pojawił się już na kanale Brain Dead Familii, zawiera nawiązania, a nawet fragmenty rozgrywki z Borderlands 3 – jednej z najgorętszych gier tego lata. 

Premiera gry Borderlands 3 w piątek, trzynastego

Teledysk przypomina o zbliżającej się wielkimi krokami premierze „trójki”. To już w ten piątek, 13 września 2019 roku. Gra Borderlands 3 trafi na Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste, a nieco później także do nowej usługi Google Stadia, pozwalającej bawić się przy ulubionych tytułach na niemal dowolnym sprzęcie. Wystarczy już jednak tego gadania, czas na klip. Tylko jeszcze jedna uwaga: teledysk zawiera wulgarne słownictwo.

Słoń - Borderlands (oficjalny teledysk do utworu promującego grę):

Źródło: Cenega, Brain Dead Familia. Zdjęcie: Kamil Chlebek (Facebook / Instagram)

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LukisNysa
  10
  Ale żal i taka kupa reklamuje w Polsce Borderlanda. W tekście same K...y i przekleństwa powinni ich za to pozwać ale widać poziom polskiej patologii... tzn hip hopu...
  • avatar
   dzejsonista
   4
   gardzę... z całego serca
   Najniższa firma reklamy
   • avatar
    cochinek
    2
    Ta maska jest zarąbista ;)
    • avatar
     deseczka
     1
     Sam tytuł "artykułu" mnie przeraził. Całe szczęście komentarze uspokajają, nie jestem sam. I ogólnie najważniejsze odczucie, kto tu kogo promuje?
     • avatar
      HelmuD
      0
      Rozumiem, że to teledysk do gry a wasz portal o takich rzeczach pisze... ale serio taki ściek promujecie? Mimo wszystko powinnyście mieć jakieś granice przyzwoitości. Wasze dzieci czytają wasz portal?
      • avatar
       head_charge
       0
       Jak ja lubię Borderlands, to tak droga Boziu polskiego hip-hopu scierpieć rady nie dam (bo to już Baby Shark ma bardziej dogłębne przeslanie). A po przesłuchaniu tego guano to i by pewnie Mary Poppins otworzyła ogień W miejscu publicznym. WIOCHA I WSTYD
       • avatar
        ironmanmw
        -1
        pfff NERDY....to ze coś wam się nie podoba to nie znaczy ze odrazy jest do du*py. To nie patologia tylko Horrorcore takie rodzaj hip hopu.
        • avatar
         Jayou
         0
         Fajne podejście, reklamować grę polskim rapem ale lokalizacji to nie zrobią.
         • avatar
          danieloslaw1
          0
          nuta bez wokalu mogłąby być w grze ale ten tekst to wiadomo że dno
          • avatar
           mieczon
           0
           Widać kto nie uważał na lekcji języka polskiego i nie znają pojęcia "fikcja literacka" i dla tych co obrażają słonia polecam zobaczyć czym jest horrorcore