Gry

Borderlands 3 - Słoń promuje grę nowym teledyskiem

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
16 komentarzy Dyskutuj z nami

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery gry Borderlands 3. Czekają na nią miliony graczy, wśród których najwyraźniej znajduje się też Słoń. Polski raper nagrał luźną piosenkę, w której nawiązuje do dzieła studia Gearbox Software.

Nowy utwór Słonia, którego dyskografię zamyka wydany niespełna rok temu Mutylator, został zatytułowany po prostu Borderlands, a za bit i skrecze odpowiedzialni są uznani The Returners. Przygotowany do piosenki teledysk, który pojawił się już na kanale Brain Dead Familii, zawiera nawiązania, a nawet fragmenty rozgrywki z Borderlands 3 – jednej z najgorętszych gier tego lata. 

Premiera gry Borderlands 3 w piątek, trzynastego

Teledysk przypomina o zbliżającej się wielkimi krokami premierze „trójki”. To już w ten piątek, 13 września 2019 roku. Gra Borderlands 3 trafi na Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste, a nieco później także do nowej usługi Google Stadia, pozwalającej bawić się przy ulubionych tytułach na niemal dowolnym sprzęcie. Wystarczy już jednak tego gadania, czas na klip. Tylko jeszcze jedna uwaga: teledysk zawiera wulgarne słownictwo.

Słoń - Borderlands (oficjalny teledysk do utworu promującego grę):

Źródło: Cenega, Brain Dead Familia. Zdjęcie: Kamil Chlebek (Facebook / Instagram)

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  LukisNysa
  Ale żal i taka kupa reklamuje w Polsce Borderlanda. W tekście same K...y i przekleństwa powinni ich za to pozwać ale widać poziom polskiej patologii... tzn hip hopu...
  10
 • avatar
  dzejsonista
  gardzę... z całego serca
  Najniższa firma reklamy
  4
 • avatar
  cochinek
  Ta maska jest zarąbista ;)
  2
 • avatar
  deseczka
  Sam tytuł "artykułu" mnie przeraził. Całe szczęście komentarze uspokajają, nie jestem sam. I ogólnie najważniejsze odczucie, kto tu kogo promuje?
  1
 • avatar
  HelmuD
  Rozumiem, że to teledysk do gry a wasz portal o takich rzeczach pisze... ale serio taki ściek promujecie? Mimo wszystko powinnyście mieć jakieś granice przyzwoitości. Wasze dzieci czytają wasz portal?
 • avatar
  head_charge
  Jak ja lubię Borderlands, to tak droga Boziu polskiego hip-hopu scierpieć rady nie dam (bo to już Baby Shark ma bardziej dogłębne przeslanie). A po przesłuchaniu tego guano to i by pewnie Mary Poppins otworzyła ogień W miejscu publicznym. WIOCHA I WSTYD
 • avatar
  ironmanmw
  pfff NERDY....to ze coś wam się nie podoba to nie znaczy ze odrazy jest do du*py. To nie patologia tylko Horrorcore takie rodzaj hip hopu.
  -1
 • avatar
  Jayou
  Fajne podejście, reklamować grę polskim rapem ale lokalizacji to nie zrobią.
 • avatar
  danieloslaw1
  nuta bez wokalu mogłąby być w grze ale ten tekst to wiadomo że dno
 • avatar
  mieczon
  Widać kto nie uważał na lekcji języka polskiego i nie znają pojęcia "fikcja literacka" i dla tych co obrażają słonia polecam zobaczyć czym jest horrorcore