Gry

CoD: Infinite Warfare - rzut oka na kampanię

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Activision opublikowała kilkunastominutowy zapis rozgrywki z trybu fabularnego w kosmicznym Call of Duty.

Studia rozwijające serię Call of Duty od wielu już lat mocno eksperymentują ze swoją marką. Kolejnym na to dowodem jest Infinite Warfare – najnowsza odsłona, która zabierze graczy w kosmos. Choć nie wszystkim takie rozwiązanie przypadło do gustu, z pewnością nie brakuje też osób wyczekujących premiery tej części. Rzućmy zatem okiem na kampanię fabularną.

Akcja gry Call of Duty: Infinite Warfare toczy się w kosmosie. Gracz wchodzi w skórę kapitana Reyesa, który dowodząc swoją drużyną stara się przywrócić porządek w międzyplanetarnym środowisku. Podczas rozgrywki przyjdzie nam zarówno strzelać z różnego rodzaju karabinów, jak i toczyć kosmiczne boje za sterami myśliwców. To zresztą nie jedyna nowość.

Krótko mówiąc: Infinite Warfare ma być powiewem świeżości w serii Call of Duty (a to na brak innowacji narzekaliśmy przecież najbardziej). Aby przybliżyć graczom na czym to wszystko ma polegać, firma Activision opublikowała nowy, kilkunastominutowy zapis rozgrywki z trybu fabularnego. Oto on:

Call of Duty: Infinite Warfare zmierza na PC, PlayStation 4Xbox One, a premiera planowana jest na 4 listopada. Warto w tym miejscu dodać, że od kilku dni wiemy, że gra zostanie w pełni spolszczona na wszystkich platformach docelowych. 

Źródło: Activision

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kojot321
  Dali by dobrą, brutalną fabułę w czasie II w.ś. na nowym silniku. Z takiego czegoś wydoiliby rekordowe sumy i mieliby materiał do odgrzewania na 3-4 lata bez żalu od strony graczy.
  13
 • avatar
  wdowa94321
  Wszystko na full auto, spray &pray... To będzie cudowna gra... Jak COD 6, 8, 9, 10, 11 i 12
  5
 • avatar
  Konto usunięte
  Wszystko dopracowane, grafika, mechanika gry, fajny koncept, ale mimo wszystko wolałbym, aby to się nazywało jakoś inaczej, bo to już mało ma wspólnego z COD. W sumie oglądając ten gameplay miałem wrażenie, że twórcy inspirowali się filmikiem "edge of tomorrow"
  2
 • avatar
  kic85
  O premiera na 4 listopada .. w mój dzień urodzin :)))

  PS. Wolał bym 2 wojnę światową;/ Ehh stare dobre czasy
  1
 • avatar
  ohoho
  Ide dać minusa na jutubie :3
 • avatar
  pycipro
  "rzal" tej gry.
  -1