Filmy / seriale / VOD

Lovecraftowski horror z Nicolasem Cage’em - zobacz zwiastun filmu Color out of Space

przeczytasz w 1 min.

H.P. Lovecraft dał światu wiele wybitnie dobrych opowiadań, których przeniesienie na ekran stanowi nie lada wyzwanie. Podjął się go Richard Stanley i najnowszy zwiastun filmu Color Out of Space daje nadzieję na to, że nawet mu się to udało.

Color out of Space to kolejna próba przeniesienia (wydanego w 1927 roku) Koloru z przestworzy na duży ekran i można mieć nadzieję na to, że tym razem będzie to próba udana. Można, bo krytycy jak na razie wypowiadają się o nim pozytywnie (w 85 proc. przypadków – według Rotten Tomatoes), a zwiastun potrafi zaintrygować. Zobaczcie go i już teraz wyróbcie sobie zdanie, czy jest to film, na który warto czekać…

Zobacz najnowszy zwiastun filmu Color out of Space:

Głównym bohaterem filmu Color out of Space jest artysta imieniem Nathan, w którego – jak mogliście zobaczyć – wciela się (nagrodzony Oscarem) Nicolas Cage. Wraz z rodziną przenosi się na wieś, gdzie dzieją się bardzo dziwne rzeczy po tym, jak na ziemię spadł meteoryt, a następnie zniknął. Fabuła jest pokręcona, ale jeśli czytaliście opowiadanie Lovecrafta (lub jakiekolwiek inne dzieło, jakie wyszło spod jego pióra), to doskonale zdajecie sobie z tego sprawę.

Color out of Space plakat

Oprócz Cage’a na ekranach pojawią się między innymi Joely Richardson, Madeleine Arthur, Julian Hilliard i Tommy Chong. Autorem scenariusza, jak i reżyserem jest natomiast Richard Stanley, którego filmy nie należą raczej do najcieplej ocenianych. Czyży Color Out of Space miało być pod tym względem przełomowe?

Kiedy odbędzie się premiera filmu Color out of Space?

Kinowa premiera w Stanach Zjednoczonych została zaplanowana na 24 stycznia 2020 roku, ale to, kiedy (i czy w ogóle) film Color out of Space zadebiutuje w Polsce, pozostaje tajemnicą. Chcielibyście, żeby trafił do naszych kin? Wybralibyście się na seans?

Źródło: Vulture, IndieWire

Warto zobaczyć również:

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!