Gry komputerowe

Co powiesz na 50 minut z Crusader Kings III?

z dnia
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Nadszedł czas, by dobrze przyjrzeć się grze Crusader Kings III. Gameplay z komentarzem to materiał, na jaki czekaliśmy od dłuższego czasu… i wreszcie się go doczekaliśmy.

Zapowiedziana niespełna rok temu strategia Crusader Kings III – jak się niedawno dowiedzieliśmy – zadebiutuje już 1 września 2020 roku. Najwyższy czas zatem spojrzeć na to, jak będzie wyglądać zabawa w tej nowej odsłonie, mającej pokazać bardziej „ludzką” stronę polityki w czasach średniowiecza. Film zatytułowany po prostu „First Look” to prawie 50-minutowy gameplay z komentarzem producentów. To szansa, by dokładnie przyjrzeć się najważniejszym aspektom rozgrywki.

Zobacz najnowszy gameplay Crusader Kings 3 z komentarzem twórców: 

Choć ekipa ze stajni Paradox postarała się o mnóstwo nowości, wyraźnie widać, że postanowiła nie zmieniać tego, co było dobre. Dzięki temu weterani doskonale będą wiedzieli, co robić, gdy uruchomią wreszcie Crusader Kings 3 na swoich komputerach. Zabawa rozpocznie się oczywiście od wyboru państwa i rodu, a wybór ma być bardzo szeroki. Następnie spróbujemy utworzyć megamocarstwo, prowadząc wojny i działania dyplomatyczne, zarządzając społeczeństwem, opracowując nowe technologie i dbając o gospodarkę, szpiegując i snując intrygi, a także wyznaczając kierunek rozwoju.

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku dwóch poprzednich odsłon, Crusader Kings III zmierza wyłącznie na pecety. Zła wiadomość jest taka, że przynajmniej na razie nie ma mowy o polskiej wersji językowej.

Jakiego komputera potrzebujesz do Crusader Kings III? Wymagania prezentują się następująco: 

Konfiguracja minimalna:

Konfiguracja zalecana:

Źródło: Twinfinite, Paradox Interactive

Czytaj dalej o grach strategicznych: 

marketplace

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Satoru
  Chętnie bym zagrał ale bez spolszczenia niestety muszę sobie darować
 • avatar
  kalkulatorek
  czyli co, win7 sztucznie ubijane ???
 • avatar
  pablo11
  Ciekawe ile będzie DLC. Patrząc na poprzednie produkcje Paradoxu to 20.