Gry

Nowe materiały wideo z Dark Souls 2

przeczytasz w 1 min.

Kolejne zwiastuny na ostatniej prostej przed premierą.

Dark Souls 2 gra zwiastun

Wydaje się, że o Dark Souls 2 nie trzeba już szczególnie dużo pisać, ponieważ każdy czekający na ten tytuł wie o nim sporo. W sytuacji, w której do sieci trafiają jednak kolejne materiały wideo wypada o nich wspomnieć.

Po pierwsze, kilka słów poświęcić należy o społeczności fanów gry, która zdecydowała się opublikować trzeci odcinek serii zwiastunów Argus z Astory. Tytułowy bohater tym razem spotyka na swojej drodze Calantisa, o którym powiedzieć można wiele, ale z pewnością nie to, że należy do łatwych przeciwników.

"Calantis pochodzi z wioski leżącej w pobliżu Wielkiego Bagna i od zawsze fascynowała go śmierć i rozkład jaki jej towarzyszy. Z radością przyjął też fakt objawienia się u niego mrocznego znaku i tego że stał się nieumarłym. Nic więc dziwnego, że gdy po długiej wędrówce odnalazł w końcu siedzibę Gravelorda Nito bez wahania przysiągł mu wierność. Jako jeden z najbardziej oddanych sług bez chwili wytchnienia wypełnia wolę swego pana szerząc śmierć i zniszczenie gdziekolwiek się pojawi. Argus już wcześniej zauważył jego imię w księdze grzeszników, ale dopiero teraz poczuł się na tyle silny by zmierzyć się z Calantisem‏."


Jeśli z różnych powodów tego typu materiały nie są dla Was interesujące, to z pewnością z większym zainteresowaniem obejrzycie kolejny. Tym razem jest to już zwiastun przygotowany przez producenta i wydawcę gry, na którym nie zobaczymy wprawdzie fragmentów rozgrywki, ale jeśli ktoś ma ochotę poczuć klimat gry, to powinien być zadowolony.


Data premiery gry w wersji na konsole PlayStation 3 i Xbox 360 ustalona została na 14 marca. Właściciele PC poczekają dłużej, bo do 25 kwietnia. W naszym kraju gra wydana zostanie przez firmę Cenega.

Źródło: gamespot, Cenega

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -2
    najbrzydsza gra roku ? gra dla masohistow ???? podziekuje ...