Gry

Dark Souls III już zachwalane przez pierwszych graczy

przeczytasz w 1 min.

Wrażenie robią podobno nowe animacje oraz ogólna oprawa wizualna.

Dark Souls III gra

Na premierę Dark Souls III trzeba jeszcze trochę poczekać, ale niektórzy szczęśliwcy mieli już okazję nieco bliżej przyjrzeć się tej produkcji. Co najważniejsze, są bardzo zadowoleni z tego, co producent chce nam wszystkim zaserwować.

From Software zdecydowało się zorganizować dla wybranych członków społeczności Dark Souls specjalny pokaz gry. Miał on miejsce nie byle gdzie, ponieważ na zamku Castello di Amorosa w amerykańskim Napa Valley. Atrakcji było tam zresztą sporo, ale wypada nam jednak skupić się głównie na samej grze.

Jakie można wyciągnąć tutaj wnioski? Jeśli wierzyć zaprezentowanym wypowiedziom to bardzo pozytywne. Po raz kolejny padają stwierdzenia, iż rozgrywka w nowej odsłonie serii będzie nieco szybsza, ale jednocześnie wciąż bardzo wymagająca.

Poza tym wrażenie robią podobno nowe animacje oraz ogólna oprawa wizualna, zwłaszcza to, w jaki sposób zaprojektowano poszczególne lokacje. Mając w pamięci doświadczenia z poprzednimi odsłonami serii można wierzyć, że rzeczywiście producent o te elementy zadba.


Pozostaje nam przypomnieć, że na zabawę szykować mogą się właściciele PC oraz konsol PlayStation 4Xbox One. Dokładna data premiery gry nie została ujawniona, ale mówi się o początku przyszłego roku.

Źródło: youtube, polygon

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pycipro
  4
  Wygląda jak Bloodborne 2
  • avatar
   r1023
   1
   Mam nadzieje że nie obniżą stopnia trudności a raczej podniosą do poziomu pierwszej części.
   • avatar
    Dooku
    1
    Jedna z niewielu gier gdzie nie oczekuje żeby było coś lepiej niż wcześniej, seria ma swój styl, klimat i mam nadzieje że 3 będzie trzymać się utartych szlaków, a wszystko na to wskazuje.
    • avatar
     SoulRak3r
     0
     Gram właśnie w Scholar of the First Sin i już ponad 100h gry za mną a zostało jeszcze trochę do odkrycia :)
     Jestem dozgonnym wyznawcą tej wspaniałej i oryginalnej serii . Gdy twórca idzie swoją drogą i nie ogląda się na innych to czasem rodzą się takie perełki. Oby tak dalej, bardzo kibicuję Japończykom.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      w "scholar.."podwyższono znacznie cene za naprawe pierscieni ochrony z 3000 i 6000 tys na 14000tys co utrudniło rozgrywkę .dla mnie in plus. Z kolei wg mnie łatwiej było pokonać rycerza popiołów z dodatku "Korona Zelaznego Króla"