Gry

Demo, i to nie byle jakie, Outriders już dostępne

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Informacji, a nawet materiałów wideo promujących Outriders było już sporo. Dopiero teraz pojawiła się jednak naprawdę dobra okazja do tego, aby ocenić, czy będzie to gra warta uwagi.

Możesz już pobrać demo Outriders

Ekipy People Can Fly oraz Square Enix zdecydowały się na miłą odskocznię od obecnie panujących standardów, bo śmiało można określić tak udostępnienie wersji demo i to przed premierą gry. Co więcej, nie jest to jedyna dobra wiadomość. Przygotowano naprawdę solidny wycinek rozgrywki, bo cały prolog, co powinno przełożyć się na około 3 godziny zabawy. Dodatkowo zainteresowani mogą poznać wszystkie cztery klasy postaci: Niszczyciela, Piromantę, Technomantę i Manipulanta, a także zagrać nie tylko w pojedynkę, ale też w kooperacji.

Demo jest już dostępna na PC (warto rzucić okiem na wymagania sprzętowe), a także konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One. Decydujący się później na zakup pełnej wersji gry mogą liczyć na zachowanie postępów osiągniętych podczas sprawdzania dema.

Zainteresowanych nie brakuje

Już jakiś czas temu prezentowaliśmy pierwsze wrażenia z Outriders i okazały się one bardzo pozytywne. Teraz każdy może przekonać się, co przygotowuje rodzime People Can Fly mające w dorobku między innymi Gears of War: Judgment i Bulletstorm.

Zainteresowanie jest na tyle duże, że w pierwszych godzinach dostępności wersji demo pojawiły się kłopoty z serwerami, teraz jest już jednak lepiej. A jeśli chodzi o premierę pełnej wersji, to przypominamy, że zaplanowano ją na 1 kwietnia.

Źródło: Outriders

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ECRYGIGS
  Może być ciekawe.
  1
 • avatar
  Ahura
  ee tam..
  -1
 • avatar
  Kenjiro
  Ekipa PCF z pewnością potrafi zrobić dobry shooter z ciekawą historią (Bulletstorm), ale mam duże wątpliwości, czy będzie to chociaż leżeć obok RPG. Hasło RPG stało się modne, teraz nawet zwykły looter shooter chwali się byciem RPG.
 • avatar
  Falcon2020
  Strzelanie do wszystkiego, co się rusza, jest potwornie nudne. Ile lat można?