Gry na konsole

Destiny z wyłączonymi serwerami - dziś wieczorem nie zagracie

przeczytasz w 1 min.

Bawicie się przy Destiny? Jeśli tak to na dzisiejszy wieczór powinniście znaleźć sobie jednak inne zajęcie.

Destiny gra

Bawicie się przy Destiny? Jeśli tak to na dzisiejszy wieczór powinniście znaleźć sobie jednak inne zajęcie.

Bungie poinformowało, iż przez kilka godzin wyłączone będą serwery gry. Na przerwę przygotować trzeba się o godzinie 17:00 naszego czasu. Potrwać ma ona kilka godzin, a spowodowana jest przygotowywaniem przez producenta sporej paczki aktualizacji.

Wedle zapewnień, wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Nie wiadomo niestety przez ile czasu nie będzie można grać w Destiny, ale najprawdopodobniej mówić powinniśmy o 4-5 godzinach.

"To całkowicie zaplanowana przerwa, która pozwoli nam przygotować się na przybycie serii aktualizacji zaplanowanych na najbliższe kilka tygodni. W tym czasie nie będziesz w stanie grać w Destiny. Bardzo nam przykro z powodu tej przerwy, ale to dla większego dobra. Aktualizacje robimy po naszej stronie, więc nie trzeba będzie pobierać ani instalować nowej zawartości."

Zapewne nie zabraknie graczy, którzy odczują zaistniałą sytuację. Destiny może pochwalić się już przecież 9,5 miliona zarejestrowanych graczy.

Źródło: vg247, bungie

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  6
  Rozumiem, że z braku tematów, wrzucacie pierwszy lepszy news. Info, które jest widoczne dla każdego gracza Destiny na oficjalnej stronie i jest normalną rzeczą okresową, w przypadku gier online.
  • avatar
   projectdarkstar
   4
   Rzecz typowa dla MMO a wy o tym dajecie newsa?
   • avatar
    Konto usunięte
    -3
    Czlowiek placi 400zl za gre i wieczorem nie pogra , co to jest do jasnej ciasnej , ja nie kupilem wiec nie placze ale ...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Przerwa 4-5 godzin od 17:00? Oni mają jedynie globalne serwery? Nie mają regionalnych? Dla Europy te godziny na przerwę techniczną to najgorszy możliwy wybór.