Gry

Deus Ex 3 coraz... dalej

przeczytasz w 1 min.

Studio Eidos Montreal musi dopracować szczegóły swojej nadchodzącej gry. W związku z tym premiera zostaje przesunięta.

 Warto przeczytać:
 

Nadciaga DC Universe Online

Po nie najlepiej przyjętym przez fanów J.C. Dentona Invisible War, seria Deus Ex została przekazana dalej z rąk Ion Storm. Human Revolution ma być prequelem pierwszej części. Fabuła umiejscowiona w roku 2027 pokazuje początki wszczepów rozwijających (nad)ludzkie zdolności. Kierować w niej będziemy Adamem Jensenem, który z przeciętnego ochroniarza laboratorium staje się pierwszym elektronicznie zmodyfikowanym człowiekiem.

Zazwyczaj kiedy nie ma jakiegoś konkretnego powodu, twórcy zawzięcie twierdzą, że muszą dopracować parę ostatnich szczegółów. W tym wypadku może jednak finalne szlify to nie wymówka. Nie byłoby przecież dobrze zmarnować potencjał płynący z tytułu Deus Ex. Miejmy więc nadzieję, że Eidos dokłada wszelkich starań żeby wyeliminować te cechy produktu, które w Invisible War nie przypadły do gustu fanom serii.

Wiemy na pewno, że w kwestii rozgrywki nie zmienią się podstawowe rzeczy. Wciąż będzie można do każdego zadania podejść na parę sposobów, będzie dostępne łamanie zabezpieczeń, skradanie się, zdobywanie informacji od rozmówców lub strzelanie. W ten miks FPSa i RPG pogramy zarówno na PC, jak i na konsolach Xbox360 i PS3. W naszym kraju, również w wersji kolekcjonerskiej, grę wyda Cenega.

A teraz czas na konkretną datę, bo o nią w zasadzie cały szum. Tu drobna niespodzianka - ta nie jest jeszcze precyzyjnie ustalona, wiemy tylko, że Deus Ex: Human Revolution nadejdzie w przyszłym roku fiskalnym. W praktyce powinno się to przełożyć na drugi kwartał 2011. Pozostaje cierpliwie czekać z wiarą, że do tego czasu błędy zostaną wyeliminowane i grywalna wersja trafi na sklepowe półki.

Źródło: Square Enix

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  0
  czekamy :)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Szkoda trochę ;(
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Ajj.. już się nie mogę doczekać. Jeśli Deus zaliczy obsuwę, to tym bardziej THI4F przejdzie na dalszy plan. Gra zapowiada się rewelacyjnie, myślę że to będzie jeden z najlepszych tytułów 2011.
    Jak ktoś jeszcze nie widział, to warto obejrzeć nowy, dłuższy trailer:
    http://www.gametrailers.com/video/cg-directors-deus-ex/708299?type=flv
    • avatar
     Thorin49
     0
     "Kierować w niej będziemy Adamem Jensenem, który z przeciętnego ochroniarza laboratorium staje się pierwszym elektronicznie zmodyfikowanym człowiekiem."

     Były członek SWAT, który został wybrany do nadzorowania ochrony Sarif Industries, firmy zajmującej się biotechnologią (jeden z głównych graczy na rynku)...

     Też bym chciał być takim "przeciętnym ochroniarzem"...
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Strasznie mnie rozczarowała ta informacja, strasznie...
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Pewnie na ps3 przycina i musza okroic grafike...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        na ps3 tak ;)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Czekamy