• benchmark.pl
 • Gry
 • Blizzard to potrafi. Spójrzcie na nowe wideo promujące Diablo II: Resurrected
Gry

Blizzard to potrafi. Spójrzcie na nowe wideo promujące Diablo II: Resurrected

przeczytasz w 2 min.

Czekający na Diablo II: Resurrected powinni mieć coraz lepsze nastroje. Z obozu twórców płyną bowiem ostatnio wyłącznie dobre informacje.

Sekwencje filmowe z Diablo II: Resurrected

Niewiele wskazuje na to, żeby premiera Diablo II: Resurrected miała zostać opóźniona. A przecież są gracze, którzy czekają na tę propozycję bardziej gorączkowo niż na Diablo IV. Oczywiście, historia uczy, że niczego nie można być pewnym, ale konsekwentnie utrzymywany jest termin 23 września. Wspomniano o nim również teraz, przy okazji opublikowania dwóch nowych materiałów wideo promujących grę.

Nie są to fragmenty rozgrywki, ale i tak warto się zatrzymać. Blizzard ma łatkę tego producenta, któremu zwiastuny oraz przerywniki filmowe wychodzą przynajmniej dobrze, a z reguły doskonale. Jak jest tym razem? Pojawiła się okazja by sprawdzić, bo opublikowano dwie sekwencja filmowe - z Aktu I oraz z Aktu II, rzecz jasna w odświeżonych wersjach.

Wkrótce beta testy Diablo II: Resurrected

Nieprzypadkowo światło dzienne ujrzały właśnie takie materiały. Część graczy i tak lada dzień by je zobaczyła i zapewne wrzuciła do sieci. Dlaczego? Ponieważ trwają przygotowania do beta testów, w ramach których można będzie sprawdzać właśnie Akt I: Niewidzące Oko i Akt II: Tajemnice Vizjerei.

Beta testy odbędą się na PC oraz konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4. Od 13 sierpnia od godz. 19:00 czasu polskiego wezmą w nich udział zamawiający w przedsprzedaży Diablo II: Resurrected lub Diablo Prime Evil Collection, a od 20 sierpnia od godz. 19:00 czasu polskiego już wszyscy zainteresowani.

W testach alfa można było pokierować losami czarodziejki, barbarzyńcy oraz amazonki, tutaj pojawią się dodatkowo druid oraz paladyn. Przewidywane są przy tym zmagania w trybie wieloosobowym (do ośmiu graczy) oraz pojedynki PVP (gracz kontra gracz).

Diablo II: Resurrected

Źrodło: Diablo PL

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Silver
  8
  Szkoda, że nie poszli dalej i nie powstał a chociażby Akt VI - a co.
  Dla przykładu (którym się interesuje) - Age of Empires II Define Edition - dodane nowe cywilisacje, DLC (fakt płatne po 10 USD). Mam świadomość, że to inny gatunek i w ogóle, nie mniej skoro coś wydają bardzo mile widziane byłoby cosik więcej. Fakt, że odświeżona wersja wnosi sporo, ale ukryty dodatkowy poziom i DLC aktu VI to byłby sztos.
  • avatar
   Cybul2
   5
   Blizzard, a w zasadzie activision blizzard to odrażająca firma która od lat nie potrafi stworzyć czegoś nowego. I raczej aktualnie nie martwią się o wizerunek w związku z warcraftem, tylko raczej w związku z tym jak kierownictwo postępowało ze swoimi pracownikami.
   • avatar
    TheEquinoxe
    5
    Szkoda, że lektorzy nie ci sami.
    • avatar
     BariGT
     3
     Po babolu z D3 jaki odwalili D2-R wydaje się godnym następcą 2ki
     • avatar
      youkai20
      2
      Zremesterowane filmiki wyglądają nieźle, ale widać, że powstały w innych czasach. Przy okazji pochwalę się, że wciąż mam je na płycie CD z kolekcjonerki Diablo II:LoD. :) A ścieżka dźwiękowa (na osobnej płycie) to mistrzostwo świata.
      • avatar
       direct39
       2
       Wyraźnie słychać inny, nowy dubbing. A miał być stary… Ehhh…
       • avatar
        Shunex
        1
        Widać Blizzard po problemach z Warcraft III Reforged próbują poprawić swój wizerunek.
        • avatar
         Trim23
         1
         Necro?
         • avatar
          piomiq
          1
          No ale dlaczego tu jest dubbing?
          Oryginalne głosy aktorów + napisy to coś złego?
          • avatar
           dexiji
           -4
           cinematici to blizzard zawsze miał dobre ale to nie ma nic wspólnego z wyglądem gier;)
           Gry blizzarda może nie są super wypasione wizualnie ale są tak zaprojektowane aby nie męczyć oczu po kilku H grania.