Roboty domowe

Wyższy poziom sprzątania za nieduże pieniądze - Dreame Bot D9 Max w promocji

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 2 min.

Dreame Bot D9 Max to inteligentny robot sprzątający, którego drugim imieniem jest skuteczność. Pospiesz się, a będzie twój za zdecydowanie mniejsze pieniądze niż normalnie.

Dreame Bot D9 Max w promocji, obok której trudno przejść obojętnie

Normalnie Dreame Bot D9 Max kosztuje 399 euro, ale od 20 do 26 września 2021 roku możesz kupić go za zaledwie 259,99 euro w sklepie Coolladen. Jeśli podczas składania zamówienia użyjesz kodu rabatowego CLD9MAX10 obniżysz jego cenę o kolejne 10 euro, a jeśli uda ci się być wśród pierwszych 5 nabywców, to za zapłacisz tylko połowę ceny. A to wciąż nie wszystko, bo gdy oprócz zakupu robota wydasz w sklepie Coolladen jeszcze 50 euro, to w prezencie otrzymasz oczyszczacz powietrza Xiaomi Air Purifier 3H zupełnie za darmo. Wszystkie te promocje będą aktywne przez 7 dni od 20 września. 

Dreame Bot D9 Max promocja

Co potrafi robot Dreame Bot D9 Max?

Choć trudno byłoby opisać robota Dreame Bot D9 Max jednym słowem, to gdyby pojawiła się taka konieczność, bez wątpienia powiedzielibyśmy „skuteczny”. Zapewnia to zoptymalizowanej szczotce w kształcie litery „V” oraz bardzo dużej mocy ssącej: 4000 Pa. Dzięki niej nie ma mowy o pozostawieniu na podłodze jakiegokolwiek pyłku czy drobinki – kurz i zabrudzenia są zbierane bez najmniejszego problemu. 

Dreame Bot D9 Max moc

Co więcej, ten automatyczny odkurzacz świetnie radzi sobie nie tylko na podłogach twardych, takich jak płytki czy panele, ale też na dywanach i wykładzinach. Jest w stanie samodzielnie wykryć, że znalazł się na takim podłożu i automatycznie wówczas zwiększa moc, aby skutecznie eliminować kurz i brud, który się tam osadził. Świetnie radzi sobie także z wjeżdżaniem na dywany i ze zjeżdżaniem z nich. 

Dreame Bot D9 Max dywan

„Max” w nazwie tego robota odnosi się jednak do więcej niż tylko jednej cechy. To nie tylko (wspomniana wcześniej) bardzo duża siła ssania, ale też pojemny akumulator (5200 mAh), dzięki któremu urządzenie może działać nawet 150 minut z dala od gniazdka elektrycznego oraz olbrzymi zbiornik na kurz i brud. Konkretnie jego pojemność wynosi aż 570 ml, więc jego nie trzeba zbyt często go opróżniać. To zaś sprawia, że jest jeszcze bardziej bezobsługowy i tym samym pozwala ci się skupiać na tym, co dla ciebie ważne. 

Dreame Bot D9 Max zbiornik

Jakby tego wszystkiego było mało, to Dreame Bot D9 Max może nie tylko odkurzać, ale i mopować podłogi, oferuje zaawansowane mapowanie pomieszczeń (z możliwością oznaczania stref wyłączonych) i ustalanie harmonogramu, omija przeszkody i samodzielnie wraca do punktu ładowania. Jest przy tym bardzo cichy, generując hałas na poziomie 55 dB. 

Sprawdź Dreame Bot D9 Max w sklepie Coolladen, w którym trwa opisywana promocja. Dodajmy przy okazji, że wysyłka zostanie zrealizowana przez polski magazyn.

Artykuł powstał we współpracy z Dreame/Coolladen.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Erikson83
  8
  Czy ma odświeżanie podłogi 120 Hz?
  • avatar
   piomiq
   5
   > bez wątpienia powiedzielibyśmy „skuteczny”.
   Dla mnie skuteczny to taki, który dokładnie posprząta a nie który potrafi wessać śpiącego leniwego kota, bo ma super moc ssania.
   A ta pojedyncza szczotka to jakaś porażka, i straszna bieda. W odkurzaczu za 300E może bym to zaakceptował, ale nie w takim za 400E. Oczywistym jest, że mając dwie obrotowe szczotki odkurzacz sprzątałby skuteczniej, a taką pojedynczą to nierzadko porozrzuca poprochy czy okruchy po podłodze.

   Podejrzewam, że na szczotce jest oznaczenie L lub P, zatem producent chciał zaoszczędzić.

   > zoptymalizowanej szczotce w kształcie litery „V”
   zoptymalizowanej pod jakim względem?, bo nie wyjaśniono. Na zdjęciach wygląda jakby miała kształt litery "I".
   • avatar
    Grundi
    0
    nie ma to jak reklamować produkt z reklamą bądź jednym z pierwszych pięciu, kiedy promocja już dawno trwa i może będzie się pięćsetnym :D
    • avatar
     piomiq
     0
     "zbiornik na kurz i brud. Konkretnie jego pojemność wynosi aż 570 ml, więc jego nie trzeba zbyt często go opróżniać. To zaś sprawia, że jest jeszcze bardziej bezobsługowy"
     Jeszcze bardziej bezobsługowy to jest odkurzacz, który ma odsysacz brudu w stacji dokującej.

     > Jest przy tym bardzo cichy, generując hałas na poziomie 55 dB
     No rzeczywiście 55 dB to baaaardzo cicho, wręcz bezszelestnie.

     Ciekawe czy ta jego "szczotka w kształcie litery V" ma zdejmowane końcówki tak, aby można było bezproblemowo usunąć z niej włosy. Nie wspomniano o "łatwym czyszczeniu szczotki", zatem można zakładać, ze będzie z tym problem.
     • avatar
      dariuszd1
      0
      Nic takiego, szalu ani żadnej rewolucji nie ma. Nawigacja jak w każdym innym, pojedyncza szczotka czyli bieda, sila ssania bez porywu. W tej cenie można juz liczyć na cos o wiele lepszego. Nadal bym nie zamienił się na ten z moim wieeeloletnim juz samsungiem vr 9320.