Aplikacje mobilne

Uwielbiana przez kierowców aplikacja mocno się zmieni

przeczytasz w 2 min.

Twórcy aplikacji Yanosik zapowiedzieli aktualizację, która przyniesie duże zmiany. Wiemy, czego mogą spodziewać się użytkownicy.

Duże zmiany w Yanosiku

Wielu kierowców ceni sobie różnego rodzaju gadżety elektroniczne. Dla jednych nieoceniona jest dobra kamera samochodowa, inni preferują smartfona z ulubioną aplikacją przydatną podczas podróży. Nie sposób nie określać tak darmowych nawigacji, wśród których duże wzięcie ma Yanosik. Cechująca się szeroką funkcjonalnością aplikacja przejdzie metamorfozę.

Yanosik otrzyma nowy wygląd. Najważniejszą z nowości wprowadzanych do aplikacji jest zupełnie zmieniony wygląd ekranu startowego. Zdecydowano się postawić na kafelki z najważniejszymi i najczęściej wybieranymi przez użytkowników usługami.

„Celem wprowadzenia zmian w ekranie startowym w Yanosiku jest przede wszystkim ułatwienie kierowcy dostępu do najważniejszych funkcji. Zależało nam na tym, by każdy zmotoryzowany mógł korzystać z różnych wartościowych usług w aplikacji, które ma teraz pod ręką, od razu po jej uruchomieniu. To czyni Yanosika nie tylko wsparciem w trasie, ale przyjacielem kierowcy w każdej sytuacji, nie tylko w czasie jazdy samochodem.” – Małgorzata Dąbrowska, Yanosik

Yanosik

Aktualizacja aplikacji Yanosik. Co nowego?

Wspomniany ekran startowy (dashboard) będzie składał się z 9 kafelków z najpotrzebniejszymi usługami. Niektóre przydadzą się także poza trasą, bo chodzi między innymi o bilety autostradowe, ubezpieczenie samochodu czy ogłoszenia motoryzacyjne. Wprowadzone zostaną dwie nowe zakładki - urządzenia oraz historia.

Twórcy aplikacji akcentują również karuzelę z miejscami docelowymi mającą pozwalać na szybki wybór jednego z ulubionych miejsc docelowych. Opcja ta zapewni dodatkowo takie informacje jak orientacyjny czas podróży oraz aktualną pogodę w miejscu docelowym. Nowy Yanosik to także rozszerzona klawiatura zgłoszeń i możliwość skorzystania z funkcji SOS, czyli wezwania służb ratunkowych lub lawety.

Korzystacie z aplikacji Yanosik? Zapowiada aktualizacja pojawi się „wkrótce”.

Źródło: Yanosik

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  marcadir
  12
  Zapomnieli tylko dodać że te kafelki to zajmą pół ekranu, drugą połowę zajmuje już wyświetlacz reklam :-)
  • avatar
   Kenjiro
   10
   Taaaak, OC/AC czy Ogłoszenia to najczęściej używane funkcje w Yanosiku. Co tam nawigacja, gdy można sobie OC kupić!
   • avatar
    mardun
    2
    Nareszcie minie ten stres gdy na każdych światłach chciałem włączyć sobie OC/AC i nie wiedziałem czy zdążę.
    • avatar
     xmexme
     2
     Nowy yanosik więcej marketingu i reklam standardowy rozwój nic nowego.
     • avatar
      Altru
      1
      Naprawdę ludzie czy wy myślicie, że każdy potrafi stworzyć dobrą aplikacje i ją za darmo rozwijać, marudzicie na reklamy ale macie aplikacje za darmo, bo tak wam szkota wydać te astronomiczną kwotę 10 zł na miesiąc by pozbyć się reklam (macie przecież wybór za darmo z reklamami albo za 10zł na miesiąc), przy okazji wesprzeć autora świetnej apki jaki i jej rozwój, ogarnijcie się cebularze.
      • avatar
       zack24
       0
       Fajnie, że się rozwija, ale praktyka pokaże, czy rozwój poszedł w dobrą stronę.