Oprogramowanie

EssentialPIM Free 3.23

przeczytasz w 1 min.

Producent jednego z najlepszych organizerów osobistych - EssentialPIM, udsotępnił nowe wersje swoich produktów.

EssentialPIM Free 3.23 to darmowa wersja programu, zawierająca wszystkie najważniejsze opcje - planowanie zadań, notatki, zarządzanie dniem, czy kontakty. Jest dostępna w polskiej wersji językowej. 


 Pobierz: EssentialPIM Free 3.23Rozmiar pliku: 4,87 MB

Z kolei EssentialPIM Portable 3.23 zawiera te same opcje co wyżej opisywany program, jednak ta odsłona służy do instalacji na przenośnych pamięciach (np. pendrive). Posiada licencję typu freeware. 


 Pobierz: EssentialPIM Portable 3.23Rozmiar pliku: 5,01 MB

Zostały wydane również nowe wersje Shareware, skierowane dla osób, które wymagają wszelkich, nawet najbardziej szczegółowych i nietypowych funkcji. Są to: 

 • EssentialPIM Pro 3.23 / Pobierz (7,62 MB)
 • EssentialPIM Pro Network 3.23 / Pobierz (14,22 MB)
 • EssentialPIM Pro Portable 3.23 / Pobierz (7,85 MB)

Źródło: EssentialPIM.com

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Osobiście szukałem programu w którym w jednym oknie będę widzieć "notatki" do każdego dnia ,będą też przypomnienia- czyli co tego dnia jest, może być itd,oraz do cholery NIE BĘDZIE łączyć się z netem (co robił sunbird, w momencie blokowania jego ciągle potrafił zabierać nawet 5% procesora, NA CHOLERE mu połączenie,pomimo wyłączenia ABSOLUTNIE wszystkich opcji związanych z aktualizacją itd itd?)

  Ważne też było żeby program był jak najbardziej lekki i co najważniejsze - portable, żeby się nie okazało że jak mi się zdaży sformatować system , to wszystkie notatki papapa

  I?... I trafiłem na EssentialPIM, najpierw przez 30 dni używałem wersji PRO, potem spróbowałem Free... I ta free zawiera dosłownie wszystkie funkcje jakie są potrzebne. Zabiera ledwo 2 mb pamięci kiedy jest w tray, nie więcej jak 10mb otworzony...

  Wcześniej używałem Sunbirda, fajny program tylko że ekhm, nie da się z niego za cholere zrobić portable, nawet zrobić kopii zapasowej ustawień! Pomimo skopiowania całej dany aplikacji nadal było 0...

  Tak więc jak najbardziej polecam, lekki, (szkoda tylko że wzorem sunbirda nie można zrobić kilku przypomnień do tej samej sytuacji, n.p 3 dni,2 dni,5h 3h, tutaj za każdym razem trzeba tworzyć nową notatke i dać jej nowe przypomnienie, no ale trudno :]),ma wszystko co potrzeba,darmowy i portable! (to jest wersja osobna, trzeba ściągnąc z strony producenta, link stąd jest zapewne do wersji normalnej)
  • avatar
   BelbedonHD
   0
   Kolego a właśnie że jest wersja portable Sunbirda, można ją pobrać ze strony www.portableapps.com
   Jednak projekt Sunbird został zarzucony na rzecz wtyczki Lightning do Thunderbirda który notabene też jest w wersji portable do pobrania z tejże strony.