Gry

Mniej więcej tak wygląda gra F1 2019 - gameplay

przeczytasz w 1 min.

Mniej więcej, ponieważ na razie otrzymaliśmy jedynie materiały wideo z trybu, w którym na torze znajduje się tylko jeden bolid. Tak czy inaczej, oto F1 2019.

Prace nad grą F1 2019 ruszyły dwa lata temu i na początku maja ekipa Codemasters postanowiła pochwalić się ich owocami redaktorom piszącym o sportach motorowych i grach. Efekt? Wiemy o tym tytule nieco więcej i możemy przyjrzeć mu się na pierwszych materiałach wideo.

Jedną z kwestii, na które zwraca uwagę wielu redaktorów, jest dodanie Formuły 2, co sprawia, że swoją karierę w F1 można rozpocząć już w jej przedsionku. Główny tryb gry ma się również teraz bardziej koncentrować na kierowcy, a nie zespole, co zdecydowanie może się podobać.

Oczywiście gra zawiera także wszystkie teamy, wszystkie samochody, wszystkich kierowców i wszystkie tory z sezonu 2019 Formuły 1. Twórcy obiecują pod tym względem realizm. Można na niego liczyć również pod względem zasad, jakimi F1 rządzi się w tym roku.

F1 2019 screen

Jeżeli zaś chodzi o samą mechanikę rozgrywki, to priorytetem ekipy Codemasters jest dostarczenie gry, która będzie wystarczająco przystępna dla nowicjuszy i odpowiednio realistyczna dla weteranów. Redaktorzy zachwalają wprowadzone zmiany przy jednoczesnym zachowaniu, tego co w serii jest najlepsze.

W temacie interfejsu producent postanowił wiernie przenieść to, co widać na ekranach telewizorów podczas transmisji F1 2019. O tym, jak prezentuje się ta gra (choć bez wspomnianego UI i niestety bez przeciwników), możecie przekonać się sami, oglądając trzy poniższe filmy.

Gra F1 2019 – gameplay + pierwsze wrażenia (razy 3):

Gra F1 2019 zadebiutuje na rynku 28 czerwca w wersjach przeznaczonych na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: Codemasters

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lkozierowski
  1
  real life, jasne, a twarze widzów to żółte jajka w rodziałce CGA (320x200), ja pierd...ę czy gracze tego nie wiedzą, że to nie ma nic wspólnego z real F1 i to od wielu lat takie gnioty zapodają :(:(
  • avatar
   piotreeeek
   0
   Zapowiada sie graficzny killer.
   • avatar
    StartX_pl
    0
    Ten pałąk ochronny jest wku...rzający. Pierwsze skojarzenie to nie bolid f1 tylko dziecięca wanienka, mam nadzieję, że wyjdzie jakiś mod co to usunie w grze.
    • avatar
     HomeAudio
     0
     Prawdziwi pasjonaci wyścigów będą zawiedzeni - większość już posiada setup pod VR z kierownicami i pedałami w komplecie... a tu taka przykra niespodzianka - brak wparcia VR. Kiepsko, kiepściutko...