Gadżety

Styl przede wszystkim, ale nie tylko - oto Fitbit Luxe

przeczytasz w 1 min.

Fitbit Luxe to opaska, która na tle sióstr wyróżnia się nieprzeciętnym stylem. Producent nie zapomniał jednak o tym, co najważniejsze, a więc o szerokiej funkcjonalności.

Fitbit Luxe to wyjątkowo stylowa opaska fitness

Do tej pory kalifornijski producent kusił nas najbardziej precyzyjnym, najbardziej zaawansowanym czy też najbardziej funkcjonalnym gadżetem do monitorowania kondycji i zdrowia. Tym razem postanowił zwrócić uwagę na to, że duże znaczenie ma również to, jak prezentuje się sprzęt, który mamy mieć zawsze przy sobie. I oto przed nami najbardziej stylowa opaska w jego portfolio: Fitbit Luxe

Jest smuklejsza od swoich starszych sióstr i zdecydowanie najbardziej elegancka. Opaska Fitbit Luxe ma subtelną konstrukcję, która dobrze prezentuje się zarówno w ciemnym, jak i jasnym wariancie kolorystycznym. Pod względem estetyki niewiele brakuje jej do tradycyjnej biżuterii. Nie można pominąć też faktu, że jest to pierwsza opaska Fitbit z kolorowym wyświetlaczem.

Fitbit Luxe opaska

Funkcjonalność też bez zarzutu

Opaska automatycznie wykrywa aktywność fizyczną i na bieżąco monitoruje wszelkie parametry związane z treningiem, zdrowiem czy też snem. Mierzy puls i monitoruje poziom nasycenia krwi tlenem, a do tego umożliwia śledzenie zdrowia kobiet, jak również pomaga w kontrolowaniu oddechu i radzeniu sobie ze stresem. To wszystko sprawiać ma, że Fitbit Luxe pomoże ci nie tylko poprawić kondycję i zdrowie, ale też samopoczucie. 

Minusy? Nie ma wbudowanego GPS-a (ale pozwala połączyć się z modułem w telefonie) i nie ma też NFC do płatności zbliżeniowych. Wyświetla za to najrozmaitsze powiadomienia z telefonu. Jeśli zaś chodzi o czas pracy, to działa nawet do 5 dni między ładowaniami, co nie jest może wynikiem zachwycającym, ale akceptowalnym już jak najbardziej tak. 

Premiera opaski odbędzie się wiosną i jeśli chcesz, to możesz już złożyć zamówienie przedpremierowe. Cena Fitbit Luxe wynosi 749 złotych.

Źródło: Fitbit

Czytaj dalej o opaskach sportowych: 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  3
  Brzydkie drogie i mało funkcjonalne ;D
  • avatar
   Kerebron
   2
   Jaja sobie robicie? "Wyróżnia"? "Nieprzeciętny styl"? Przecież to wygląda jak gazylion innych opasek. O_o
   • avatar
    pawluto
    1
    Wyglada jak trzy razy tańsza opaska od Xiaomi...
    Kupić opaskę za 700 zł gdy za stówę mniej można kupić dwa razy lepszy normalny smartwatch...!!!
    Czyżby to obyła opaska tylko dla frajerów ???
    • avatar
     MokryN
     0
     Tylko po co to komu? Poziom tlenu we krwi? Niedługo będzie można monitorować poziom napełnienia pęcherza - będzie wiadomo kiedy się wysikać trzeba. Te wszystkie dane biometryczne są bardzo pieczołowicie gromadzone i przetwarzane...Mój 5letni Pebble Time Steel dział około 7 dni na jednym naładowaniu. Rebbel mi wystarczy jako serwis. Zegarek działa, pogoda i data. Powiadomienia też. Super.
     • avatar
      ARTMAX
      0
      Wątpliwa przewaga nad MiBand 6...Styl? W tej cenie mamy opaskę od Xiaomi i wiele wymiennych opasek, silikonowe, metalowe, skórzane, nawet z kryształkami Swarowskiego ( dla kobiet) lub znacznie bardziej stylowego smartwatcha.