Gry na konsole

Games with Gold na luty wygląda bardzo ciekawie, ale jest też zła wiadomość bo Xbox Live Gold drożeje

przeczytasz w 2 min.

Microsoft pokusił się dziś o dwie informacje istotne dla wielu posiadaczy konsol Xbox. Jedna powinna cieszyć, druga natomiast zgoła odmiennie.

Zacznijmy od tej pierwszej. Tradycyjnie, chociaż wyjątkowo szybko pojawiła się lista gier, jakie można będzie otrzymać w kolejnym miesiącu w ramach programu Games with Gold. Tym razem zestawienie prezentuje się okazale. Przede wszystkim z racji ilości, bo obejmuje aż 5 tytułów. Źle nie wygląda jednak również jakość, ponieważ Microsoft zadbał o interesujące propozycje.

Games with Gold na luty 2021

 • Gears 5  - 1 - 28 luty
 • Resident Evil - 1 - 28 luty
 • Dandara: Trials of Fear Edition - 16 luty - 15 marca
 • Indiana Jones and the Emperor’s Tomb - 1 - 15 luty
 • Lost Planet 2 - 16 - 28 luty

Na pierwszy plan bezsprzecznie wysuwa się Gears 5. To nie tylko dobra, ale też świeża produkcja, która miała premierę w zeszłym roku. Zainteresowanie wzbudzić może też remake pierwszego Resident Evil. Wszystkie przygotowane gry można będzie uruchomić na obecnej oraz poprzedniej generacji konsol Xbox.

Games with Gold na luty

Zmieniają się ceny abonamentu Xbox Live Gold

Jednocześnie podano informację, iż na niektórych rynkach zmieni się wysokość abonamentu Xbox Live Gold. Początkowo poinformowano, iż cena 1-miesięcznego członkostwa wrośnie o 1 dolara, 3-miesięcznego członkostwa o 5 dolarów, a 6-miesięcznego członkostwa o aż 20 dolarów. To zmiany, jakie przewidziano na rynek amerykański, na innych objętych podwyżkami ma przekładać się to na równowartość tych kwot.

„Okresowo oceniamy wartość i ceny naszych usług, aby móc odzwierciedlić zmiany na wybranych rynkach i nadal inwestować w społeczność Xbox. Będziemy dokonywać korekt cen Xbox Live Gold na niektórych rynkach. Na wielu z nich ceny nie zmieniały się od lat, na niektórych od ponad 10 lat.”

Szybko wyjaśniła się kwestia najbardziej interesującego nas polskiego rynku. Xbox Live Gold na miesiąc będzie kosztował 39,99 złotych, na trzy miesiące już 107,99 złotych, a na 6 miesięcy aż 215,99 złotych. Co sądzicie o takich kwotach?

Źródło: xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Krypi
  0
  Gold 3 miesiące = 107,99 złotych
  Game Pass Ultimate 3 miesiące = 160,00 złotych
  cena z :
  https://www.euro.com.pl/xbox-live/microsoft-subskrypcja-xbox-game-pass-ultimate-3-m-ce.bhtml
  • avatar
   raffal81
   -1
   Tak to jest jak na siłę chcą ludzi zmusić do przejścia na tego całego GEJMPASA. A jest sporo ludzi co grywało gry free2play z wykupionym po prostu GOLDEM. Bardzo ujowe zagranie ze strony MS.