Gadżety

Dziecko aktywne, to dziecko zdrowe i szczęśliwe. I Garmin chce o to zadbać

przeczytasz w 1 min.

Garmin vivofit jr. 3, a więc nowa wersja gadżetu motywującego dzieci do ruchu, ujrzała światło dzienne i zaskakuje. Co ważne – w pozytywnym sensie.

Garmin vivofit jr. 3 – motywator dla dzieci

Jeśli poprzednie generacje nie były ci obce, to trudno nie zauważyć, że zmieniła się forma. Nowy Garmin vivofit jr. 3 nie jest już opaską, lecz zegarkiem z kwadratowym, kolorowym wyświetlaczem i należałoby to raczej oceniać pozytywnie. To zaś, co się nie zmieniło, to przede wszystkim solidna konstrukcja i imponujący czas pracy na baterii – sięgający 12 miesięcy

Liczy kroki i minuty aktywności, uczy podstawowych ćwiczeń, monitoruje sen oraz przypomina o szkolnych i domowych obowiązkach. Podobnie jak w przypadku poprzedników, Garmin vivofit jr. 3 motywuje do ruchu i wykonywania zadań, oferując w zamian dobrą rozrywkę. Wystarczy, że dzieciak porusza się godzinę każdego dnia, a odblokuje kolejną przygodę oraz kolekcjonerskie klejnoty. 

Zdrowie, kondycja, ale i bezpieczeństwo

Garmin vivofit jr. 3 pozwala zadbać nie tylko o zdrowie i kondycję, ale też bezpieczeństwo dziecka. Zegarek ma widżet ICE, dzięki któremu – w razie jakiegokolwiek zdarzenia – będzie wiadomo, z kim należy się skontaktować. Jako rodzic możesz więc być spokojniejszy, a do tego masz zawsze wszystko pod kontrolą, dzięki aplikacji do obsługi zegarka. 

Zegarek jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej (z przygodą Marvel), białej i miętowej (z przygodą Disney) oraz zielonej, różowej i niebieskiej (z przygodą Garmin). W każdym przypadku cena to 89,99 euro.

Źródło: Garmin

Czytaj dalej o gadżetach wearables: 

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sn00p
  5
  Czas troszkę słaby na takie newsy :( Polski Rząd chce nas zamknąć w domach. Obniżyć naszą odporność i wykończyć. Siłownie zamknięte. Baseny zamknięte! Chore czasy, to idealne określenie sytuacji.
  • avatar
   Konto usunięte
   4
   Zapisać młodego na MMA a nie zegarek .
   • avatar
    Marucins
    3
    "Dziecko brudne to dziecko szczęśliwe" - tak to było, co to za nowomoda?
    • avatar
     kkastr
     0
     Eliksiry szczęścia zawsze były, są i będą. Dziś "aktywne" spędzanie czasu jest na czasie, najlepiej z wszelkiej maści gadżetami. Ale ma to niewiele wspólnego ze szczęściem. To jest co najwyżej chwilowa radość, a od tego do szczęścia to jeszcze bardzo długa droga.
     • avatar
      Gadon
      -1
      Chcesz żeby dziecko spędzało aktywnie czas? Wprowadź się do miejsca, gdzie będzie mieć kolegów / koleżanki A nie że do rówieśników ma minimum 15km ;)

      Ach jako dzieciak piękne to były czasy, gdy do znajomych nie miało jak się dostać bo się było małym i bez prawka i własnego samochodu nie było innej opcji...