• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy Ghost Recon na zwiastunie. Zobacz co przygotował Ubisoft
Gry

Nowy Ghost Recon na zwiastunie. Zobacz co przygotował Ubisoft

przeczytasz w 1 min.

Darmowa strzelanka pierwszoosobowa przeznaczona do wieloosobowej rozgrywki w sieci. To właśnie Ghost Recon Frontline – najnowsza produkcja Ubisoftu dla fanów uniwersum Toma Clancy’ego.

Zapowiedź Ghost Recon Frontline

W Ghost Recon Frontline postrzelamy za darmo, mając innych graczy zarówno za sojuszników, jak i wrogów. Trafimy na wyspę Drakemoor, po której będziemy mogli swobodnie się poruszać, by jako szturmowcy, żołnierze wspierający lub zwiadowcy z każdej potyczki wychodzić zwycięsko. Co ciekawe, pomiędzy poszczególnymi klasami będzie można się przełączać nawet w samym środku walki. 

Ubisoft pracuje nad kilkoma formatami rozgrywki, ale tym najważniejszych będzie Ekspedycja. To wariacja na temat battle royale, w której nawet setka graczy utworzy trzyosobowe drużyny i współpracując postara się realizować kolejne spośród dynamicznych celów. Gdy zadanie zostanie wykonane, zabawa wejdzie na kolejny poziom – będzie trzeba udać się do strefy zrzutu i zlecić ewakuację. Wszyscy przeciwnicy poznają wtedy lokalizację i rozpocznie się walka z czasem (i rywalami) o przetrwanie. 

Zobacz zwiastun Ghost Recon Frontline:

Pierwsze testy jeszcze w tym miesiącu

Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie zadebiutuje Ghost Recon Frontline, ale już między 14 a 21 października odbędą się testy dla pecetowych graczy w Europie (jeśli chcesz wziąć w nich udział, zarejestruj się na oficjalnej stronie). – „Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć reakcje graczy podczas pierwszych testów Ghost Recon Frontline. Będziemy ciężko pracować, aby odpowiednio dostosować grę [...], ponieważ chcemy dostarczyć graczom jak najbardziej dopracowane i wciągające doświadczenie” – powiedział Bogdan Brindel z Ubisoft Bucharest. 

Oprócz komputerów gra trafi też na konsole Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4, a także do usług Google Stadia i Amazon Luna. Już w dniu premiery Ghost Recon Frontline zaoferuje pełen cross-play, co oznacza, że rywalizować ze sobą będzie można niezależnie od wybranej platformy. 

Źródło: Ubisoft

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  13
  Kolejna gra bez fabuły, nastawiona na bieganie i strzelanie. Jakież to oryginalne.
  • avatar
   Dudi4Fr
   2
   "Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact... same f****ng thing"

   Ubiosft robi parodie samych siebie, które to IP już zabijają na poczyt jakiegoś dennego BR-a? I to ma być ten wielki powrót do korzeni GR? Już pomijam fakt że to trzeci czy czwarty BR od Ubisoftu w ostatnich 4 latach, ciekawe czy ten wytrzyma ponad rok....
   • avatar
    rlego
    1
    Coraz mniej miejsca na normalne granie
    • avatar
     UglierOrlock
     1
     tragedia
     • avatar
      x7nofate3
      0
      Widok z przed oczu, badziew, cała postać musi być widać a nie tam jakieś badziew