Gry komputerowe

Gigabyte rozdaje za darmo grę Outriders. Co trzeba zrobić?

przeczytasz w 1 min.

Promocje z darmowymi grami potrafią zachęcić do wyboru danego sprzętu. Podobnie powinno być i tym razem – Gigabyte wystartował z nową akcją, gdzie do zgarnięcia jest gra Outriders.

Outriders to jedna z tych gier, która powinna zainteresować fanów strzelanek, zwłaszcza jeżeli chodzi loot shootery – dzieło naszego rodzimego studia People Can Fly wyróżnia się ciekawą historią, przemyślanym rozwojem postaci i różnymi poziomami świata. Gra kosztuje około 200 złotych, ale jest sposób, by zgarnąć ją za darmo.

Gigabyte rozdaje za darmo Outriders

Firma Gigabyte nawiązała współpracę z firmą Square Enix (wydawcą gry), czego efektem jest promocja dla klientów kupujących płyty główne B560, Z590 i X570, a także najnowsze monitory 4K.

Gigabyte X570 Aorus Xtreme
Wśród płyt objętych promocją jest m.in. testowany przez nas model Gigabyte X570 Aorus Xtreme

Co zrobić żeby zgarnąć grę? Wystarczy zarejestrować się w klubie Aorus i przesłać dowód zakupu objętego promocją - kod uprawniający do bezpłatnego pobrania gry zostanie wysłany na skrzynkę e-mailową.

W promocji biorą udział m.in. sklepy Komputronik, Morele, Media Expert, RTV Euro AGD i Neonet. Ważne jednak, aby sprzęt był kupiony nie później niż 31 maja 2021 roku, a zgłoszenie przesłane maksymalnie do 30 czerwca 2021 roku. Regulamin akcji i pełną listę kwalifikujących się produktów znajdziecie tutaj.

Źródło: Gigabyte

Zobacz więcej o promocjach:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Cinas
  10
  Tak już biegnę....
  • avatar
   Piccard
   5
   Nie za darmo tylko za pieniądze, od 850 do 3600 zł zależnie od płyty, która jest do gry dołączona.
   • avatar
    zack24
    3
    W sumie to darmo, bo obserwując ceny tych płyt, to cena się nie zmieniła. Pewnie niektórych ucieszyłaby obniżka o 200 zł, np. mnie :) Ale warto wziąć jak ktoś planuje nowy kaloryferek do grania. Ach. Zapomniałem, że nie dostaniemy GPU, więc i tak nie pogramy... :(
    • avatar
     Qpers
     -1
     darmo bym nie wziął nic od Gigabyte
     • avatar
      Ahura
      0
      pędzę lecę