Gry na konsole

Świetna nowina dla milionów posiadaczy PlayStation

przeczytasz w 1 min.

Wszystko wskazuje na to, że opóźnień premiery God of War Ragnarök już nie będzie. Wyczekiwana produkcja wreszcie zostanie oddana w ręce graczy.

God of War Ragnarök uzyskał status gold

Chyba nikomu nie trzeba bliżej przedstawiać God of War Ragnarök. Mowa przecież o kolejnej odsłonie doskonale znanej serii, ale również jednej z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Tego, bo pierwotnych planów nie udało się zrealizować, ale z ostatnimi najwyraźniej będzie inaczej.

Twórcy pochwalili się, iż God of War Ragnarök uzyskał status gold. To oznacza, że prace nad grą zostały zakończone i jest gotowa do rynkowego debiutu.

Kiedy premiera God of War Ragnarök?

Jak przypomniano, God of War Ragnarök zostanie oddany w ręce graczy 9 listopada. Warto pamiętać, że gra będzie dostępna nie tylko na PlayStation 5, ale także na PlayStation 4. Oczywiście na poprzedniej generacji trzeba będzie liczyć się z gorszą oprawą  wizualną.

Biorąc pod uwagę jakość poprzednich odsłon tej serii trudno mieć wątpliwości co do tego, że sprzedaż będzie liczona w dziesiątkach milionów egzemplarzy. Nie brakuje również graczy mających nadzieje na to, że nowe przygody Kratosa i Atreusa zostaną udostępnione także w wersji PC. Wzorem God of War z 2018 roku.

Źródło: @SonySantaMonica

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  KENJI512
  2
  Platinum to będzie, jak wyjdzie na PC ze wszystkimi dodatkami i będzie można mieć realne 4K, 120FPS i Ultra ustawienia + Ray Tracing.
  • avatar
   Mario2k
   0
   Wiosną 2023 jak wyjdzie RTX 4090Ti to będzie miód malina pod GoW Ragnarok PC który powinien wyjść końcem 2023
   • avatar
    bols244
    -2
    Zamówione
    • avatar
     brumbel
     -7
     Giełda Bybit jest jedna z najpopularniejszych giełd kryptowalut. To co wyróżnia ja to niskie prowizje i opłaty. Oferuje ona kupno kryptowalut za zwykle poeniadze Fiat, kupno kryptowalut za stable coiny jak USDT, depozyt kryptowalut z innych giełd, dostęp do launxhpadow które daja dużo zarobic a także dostęp do dźwigni razy 100 gdzie możesz zarobic 100 razy więcej!
     Zarejestruj się z mojego reflinka na giełdzie kryptowalut Bybit a otrzymasz różne bonusy jak dożywotnia zniżka 10% na handel w aplikacji i na stronie, dostęp do magicznych skrzyń które mogą skrywać cenne nagrody, otrzymuj cashback za zapraszanie np członków rodziny, znajomych, sąsiadów, kolegów z pracy kogolwiek aby korzystali z giełdy Bybit.
     Kliknij w tego reflinka i zacznij handlowac kryptowalutami już dziś!

     https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=KZVX8Y%230