• benchmark.pl
 • Gry
 • Godfall wygląda lepiej, ale nadal trudno typować go na hit PlayStation 5
Gry

Godfall wygląda lepiej, ale nadal trudno typować go na hit PlayStation 5

przeczytasz w 1 min.

Premiera Godfall odbędzie się za nieco ponad miesiąc. Twórcy zauważalnie przyśpieszają z publikowaniem materiałów promujących ten tytuł, a zdania graczy nadal są mocno podzielone.

Godfall nabrał kształtów, ale niektórzy nadal narzekają

Po raz pierwszy o Godfall usłyszeliśmy jeszcze pod koniec zeszłego roku. Nie sposób było przejść obok zapowiedzi obojętnie, w końcu to właśnie Godfall mógł pochwalić się mianem pierwszej oficjalnie potwierdzonej gry na PlayStation 5. Nie wystarczyło to jednak do wywołania fali entuzjazmu, ponieważ pokazane wtedy materiały wyglądały kiepsko biorąc pod uwagę możliwości nowej generacji konsol.

Z czasem pojawiały się kolejne fragmenty rozgrywki i było już lepiej. Dziś do sieci trafił jeszcze jeden materiał prezentujący Godfall w akcji. I nawet jeśli już nie odrzuca od tego tytułu to wciąż trudno też mówić o efekcie wow. Nie brakuje graczy chłodno spoglądających na to, co pokazuje studio Counterplay Games. Jak podoba się Wam?

Godfall zadebiutuje wraz z PlayStation 5

W ostatnim czasie twórcy Godfall podali dokładną datę premiery, a tym samym potwierdzili przypuszczenia, iż gra będzie jednym z tytułów startowych PlayStation 5.

Tego samego dnia, czyli 12 listopada, Godfall trafi również na PC (tylko w Epic Games Store).

Pokazano również już intro (widoczne powyżej), aczkolwiek czekających na Godfall bardziej zainteresować mogą wzmianki mówiące nam, iż nie obejdzie się tutaj bez stałego połączenia z internetem. Dla niektórych to wciąż pewna niedogodność. Brak trybu offline szerzej komentuje się zwłaszcza przy produkcjach nastawionych na kampanię, a właśnie takową jest Godfall. Poza kampanią zaoferuje jeszcze tryb kooperacji dla maksymalnie 4 graczy.

Źródło: twitter - @PlayGodfall

Warto zobaczyć również:

Komentarze

61
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  CyberdyneSystems
  6
  Widzę że coraz lepiej się dzieje gra Single Player na konsole bez trybu offline szkoda komentować.
  • avatar
   IksKwadrat
   2
   Biedne te AI przeciwników, znudziło mi się oglądanie po 1,5 minuty
   • avatar
    endogie
    1
    Oto gra na PS5 w swojej krasie. Żal to oglądać nawet. Boże. To ma być nowa generacja?
    • avatar
     Scrappy Coco
     0
     To jest gra multiplatformowa nie żaden tytuł ekskluzywny więc można grę typować jako ogólny hit jeśli takim będzie a nie hitem z Ps5 nie róbcie sobie jaj,nie ma gier nie ma nowych konsol wszystko jedynie papierowe a kampania to dramat.Grą startową jest Demon Soul Remaster,Dlc Miles Morales i gra która wygląda jak na Androida o babie strzelającej z łuku.Narazie nic mnie nie przekonuje do przesiadki z PS4 na PS5 a nowy Xbox zdecydowanie lepiej wypada na starcie.
     • avatar
      Kenjiro
      -1
      Kolejne generyczne koreańskie MMO - tak można by skwitować gameplay. Syf i bieda na kółkach cofająca do formuły naparzanek sprzed 15 lat...
      Spodziewałem się czegoś lepszego, ale niestety, widać, że gra jest spod znaku "chcemy zarobić", a nie "stworzymy grę".
      • avatar
       szymcio30
       -1
       Na słabych jakościowo filmach z youtube trudno ocenić, ale tragedii nie ma...aczkolwiek do zachwytu też daleko;)
       • avatar
        kitamo
        -3
        Ogolnie to jest to gra multiplatformowa, jesli wykorzysta choć czesciowo mozliwosci PS5 to ok ale mega hit to to nie bedzie.