Audio

Stylowy głośnik bezprzewodowy według Harman Kardon - Onyx Studio 5

przeczytasz w 1 min.

Harman Kardon Onyx Studio 5 to bezprzewodowy głośnik do zastosowań domowych. Jego cechami charakterystycznymi mają być: wysoka jakość audio i przykuwająca wzrok stylistyka.

Bezprzewodowy głośnik to szansa na wypełnienie domu muzyką bez obaw o plączące się przewody czy konieczność ustalania jednej stałej pozycji dla urządzenia. W parze z tymi korzyściami może iść także to, co najważniejsze, a więc dobre brzmienie – tak przekonuje przynajmniej producent modelu Harman Kardon Onyx Studio 5.

Seria ta od początku przykuwała wzrok (i słuch), a z każdą kolejną generacją jest coraz lepiej. Co jednak tak konkretnie może zaoferować Onyx Studio 5? Harman Kardon zapewnia, że niezłe brzmienie (dzięki przetwornikowi niskotonowemu 120 mm i wysokotonowemu 25 mm), dużą moc (50 W) i długi czas pracy (do 8 godzin między ładowaniami).

Harman Kardon Onyx Studio 5 wygląd

Urządzenie łączy się ze źródłem dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth 4.2 (z A2DP 1.3 i AVRCP 1.6) lub przewodowo (z wykorzystaniem wejścia AUX). Głośnik jest przy tym całkiem solidny i waży prawie 3 kg, ale jest to mimo wszystko sprzęt mobilny – do przenoszenia go z miejsca na miejsce służy aluminiowa rączka.

Specyfikacja głośnika Harman Kardon Onyx Studio 5:

 • Łączność: Bluetooth 4.2 (A2DP 1.3, AVRCP 1.6), AUX
 • Przetworniki: 1 x 120 mm (niskotonowy), 1 x 25 mm (wysokotonowy)
 • Moc: 50 W RMS
 • Pasmo przenoszenia: 50 Hz – 20 kHz
 • Stosunek sygnału do szumu: 80 dB
 • Czas pracy: do 8 godz. (czas ładowania: 5 godz.)
 • Wymiary i waga: 284 x 291 x 128 mm, 2980 g

Harman Kardon Onyx Studio 5 głośnik

„Harman Kardon Onyx Studio 5 wyróżnia się na tle innych tego typu produktów designem wyrażonym poprzez charakterystyczny, okrągły kształt, obudowę wykonaną z najwyższej jakości, eleganckiej tkaniny oraz aluminiową rączkę. Dzięki uniwersalnemu projektowi, idealnie wpasuje się do każdego domu” – zachwala producent.

Głośnik został wyceniony na 999 złotych, a jego producent przygotował trzy wersje kolorystyczne: czarną, szarą i niebieską.

Źródło: Harman Kardon, JBL

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Diuran
  0
  testy oraz filmy na youtube wskazuja że jest to mega sprzęt grający. Gdyby tylko był model z dobrym stereo to bym brał od razu.