Gry

Widział GTA VI w akcji. Gra będzie “niezapomniana”

przeczytasz w 2 min.

Odpowiedź na pytanie kiedy premiera GTA VI nadal pozostaje tajemnicą. Producent i wydawca gry nie zdradza szczegółów dotyczących wyczekiwanego tytułu. Pojawiła się jednak nadzieją, że gra może być już gotowa – i w akcji widział ją dziennikarz HipHopGamer.

Twórca internetowy i dziennikarz związany z branżą gier był na spotkaniu z dyrektorem generalnym Take-Two Interactive, Straussem Zelnickiem. HipHopGamer pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych i zdradza, że GTA VI “będzie niezapomniane”. Czy znane jest więcej szczegółów?

HipHopGamer widział GTA VI, ale nie może zdradzić szczegółów o grze

Spotkanie z dyrektorem firmy odpowiedzialnej za wydanie najnowszej gry z serii Grand Theft Auto zdaniem komentujących zdjęcie twórcy HipHopGamer w sieci może być zapowiedzią nadchodzącej premiery. “GTA VI będzie niezapomniane na zawsze” – czytamy w opisie zdjęcia na Twitterze.

HipHopGamer dość tajemniczo mówi o “nadchodzącej” premierze. Wynika to najprawdopodobniej z zawartych umów między twórcą a Take-Two Interactive. Choć z wpisu twórcy dowiadujemy się wyłącznie tego, że kolejne wydanie GTA będzie hitem “nie do zapomnienia”, to brak poza tym jakichkolwiek innych informacji.

Śledząc komentarze w sieci można trafić na spekulacje jakoby HipHopGamer miał zostać zatrudniony przy produkcji GTA VI i być odpowiedzialny za audycję w jednej ze stacji radiowych. Brak w tej teorii jakiegokolwiek potwierdzenia, ale z uwagi na codzienną pracę twórcy jako dziennikarza – może tkwić w tym ziarnko prawdy.

Warto wspomnieć, że obecnie najnowsze wydanie GTA 5 miało premierę niemal 10 lat temu, 17 września 2013 r. Od tego czasu nie poznaliśmy żadnych oficjalnych doniesień dotyczących kontynuacji serii. W sieci pojawiały się wprawdzie liczne przecieki (w tym jeden we wrześniu potwierdzony przez Rockstar Games), ale najważniejsza dla graczy data premiery pozostaje nadal tajemnicą.

Czy zatem wizyta HipHopGamera w Take-Two Interactive może zwiastować opublikowanie przez producenta gry zwiastuna zapowiadającego tytuł? Nie jest to wykluczone – szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że Rockstar Games otwarcie przyznało, że pracuje nad grą. Prezentacja GTA VI dziennikarzowi może być potwierdzeniem tego, że GTA VI jest na końcowych etapach produkcji.

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  3
  Czyli powiedział tyle co nic. Co oznacza niezapomniana? Ze trudno będzie o niej zapomnieć. Ok. Ale to dobrze czy zle? Takie pitulenie jak użycie określenia zjawiskowe. Ale jakie to zjawisko? Piękne? Straszne? Takie ni z d.py gadanie.
  • avatar
   maluszek88
   1
   Jak każde gta
   • avatar
    janex2
    0
    No akurat najnowsze wydanie GTA V było w zeszłym roku. W 2013 było najstarsze.
    • avatar
     Marucins
     0
     Żałosny marketing.
     Oczywiście że GTA 6 będzie dobrym produktem. Nie koniecznie oczywiste będzie to jak będzie działało na PC.
     • avatar
      pawluto
      0
      A dlaczego nic nie napisaliście o grze Unrecord ???