Gry

Hitman 101, czyli wszystko, co musisz wiedzieć

przeczytasz w 1 min.

Kim jest Agent 47, jakie są jego metody działania i z czym się to wszystko je? Nowy zwiastun to wprowadzenie do gry Hitman.

31 stycznia na półkach sklepowych wyląduje kompletny pierwszy sezon gry Hitman w wersji pudełkowej. Jeśli w ten sposób zamierzacie rozpocząć swoją przygodę z łysym skrytobójcą, to nowy filmik powinien was zainteresować.

W ubiegłym roku gracze mogli co kilka tygodni pobierać kolejne odcinki nowej przygody Hitmana i odwiedzać kolejno Francję, Włochy, Maroko, Tajlandię, Stany Zjednoczone i Japonię. Teraz cała ta historia trafia do pudełka, co oznacza możliwość kupienia pełnej gry i dostarczenia sobie zabawy na ponad 100 godzin.

Osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt z Hitmanem, zrozumienie zasad rozgrywki może być początkowo nieco kłopotliwe. Dlatego też wydawca postanowił stworzyć i opublikować zwiastun 101, który stanowi konkretne wprowadzenie do nieprzyjaznego, szczególnie dla oponentów naszego bohatera, świata Agenta 47. 

Pudełkowe wydanie Hitman: Kompletny pierwszy sezon trafi do sklepów 31 stycznia. Dostępne będą wersje na PC, PlayStation 4Xbox One – w każdym przypadku możecie liczyć na angielską ścieżkę audio i polskie napisy.

Źródło: Cenega

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  1
  Jak obecnie prezentuje się optymalizacja gry?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Kupiłem na steam w promocji świątecznej. Jak się wyłączy podpowiadanie i prowadzenie za rączkę to gra z dobrej robi się świetna. Faza obserwacji, zwiedzania i poznawania lokacji jest wciągająca. A wykonanie zadania w finezyjny, godny prawdziwego skrytobójcy sposób jest genialnym zwieńczeniem trudów inwigilacji. Polecam!