Gry

Hitman - dziś finał pierwszego sezonu

przeczytasz w 1 min.

Pół roku po premierze pierwszego odcinka na rynku debiutuje szósty, będący zwieńczeniem pierwszego sezonu gry Hitman.

W marcu na rynku zadebiutował Hitman, a właściwie jego pierwszy epizod. Dziś, pół roku później, doczekaliśmy się premiery szóstego, finałowego odcinka pierwszego sezonu. 

Ostatnim przystankiem Agenta 47 jest japońskie Hokkaido, w którym czekają na niego dwa cele do wyeliminowania. Odcinek szósty to także 7 Okazji, ponad 70 wyzwań, 20 poziomów Mistrzostwa, nowy strój, 7 osiągnięć i kolejny Niechwytny Cel. 

Planowany przylot niemającego włosów ani skrupułów mordercy do Hokkaido – 31 października, godzina 15.00 naszego czasu. O wszystkim informuje też króciutki zwiastun opublikowany przez wydawcę, oto on:

Hokkaido to ostatni punkt podróży w grze Hitman. Zabawa rozpoczęła się 11 marca w Paryżu, by następnie Agent 47 trafił do Sapienzy (26 kwietnia), Marrakeszu (31 maja), Bangkoku (16 sierpnia) i Kolorado (27 września).

Ekipa IO Interactive podjęła niemałe ryzyko, decydując się na wydanie gry w odcinkach. Właściwie dopiero teraz gracze uzyskują dostęp do wszystkiego, co zostało przygotowane. Co myślicie o takiej formie wydawniczej? 

Źródło: VG247

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NextGen1987
  2
  I było by na tyle z tego ''FULL EXPERIENCE'' lol
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   Beznadzieja
   • avatar
    Kenjiro
    1
    Czy gra ma jakąś spójną fabułę, czy jest to po prostu 6 kompletnie niezwiązanych ze sobą misji? Pytam serio, bo jeśli misje wiąże ciekawa fabuła, to z chęcią kupię pełne wydanie.
    • avatar
     rafal12322
     1
     Po 5 epizodach i zrobionych wszystkich wyzwaniach mam na liczniku blisko 130h więc zabawy jest trochę ;) Grę kupiłem po premierze pierwszego epizodu i nie żałuję zakupu, bawiłem się świetnie :) Jedyny minus jaki tutaj widzę to konieczność ciągłego połączenia z netem bo inaczej nie można grać. Całe szczęście sytuacja gdy zrywa połączenie podczas grania zdarza się sporadycznie. Czasami trafiają się też problemy z załączaniem skryptów ale to pojedyncze sytuacje. Poza tym nie zauważyłem większych problemów.
     • avatar
      darioz
      0
      Hitman skończył się Silent Assassin! Smutna prawda!
      • avatar
       Vako778
       0
       idzie gdzieś ta grę kupić za normalne pieniądze ?
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        6 misji trochę mało. Jeszcze gry nie kupiłem, ale może na finał się skuszę i kupię całość. W przypadku Hitmana to nie wyszło tak źle, bo z tego co widziałem misje dość rozbudowane i dowolność działania. Oczekiwanie na kolejną misję daje czas na pobawienie się z aktualną i wyciąganięcie wszystkich smaczków.
        • avatar
         Mariano_
         0
         Jak będzie ponad dwadzieścia misji jak w drugiej części, to może się skuszę na zakup.
         • avatar
          BariGT
          0
          A jutro elusive target :D :D