Mobile

Huawei zorganizuje konferencję na IFA 2018 - Kirin 980 bardzo prawdopodobny

przeczytasz w 1 min.

HiSilicon Kirin 980 to procesor, który zostanie wyprodukowany w 7nm procesie technologicznym. Zapewniać będzie ogromną wydajność, wkrótce dowiemy się na ten temat zdecydowanie więcej.

Niemal równo na miesiąc rozpocznie się IFA 2018. Kolejna odsłona targów elektroniki użytkowej przynieść ciekawe premiery, także, co najbardziej nas interesuje, ze świata urządzeń mobilnych. Można mieć już pewność, że nowościami chwalić będzie się Huawei.

Chiński producent poinformował, iż na 31 sierpnia, a więc pierwszy dzień imprezy, zaplanował swoją konferencję prasową. Nie będzie szczególnie długa, potrwa 45 minut.

Czego się spodziewać? Wszystko wskazuje na to, iż zaprezentowany zostanie nowy procesor HiSilicon Kirin 980, który trafi później do flagowych smartfonów tego producenta. Informacje na temat jego specyfikacji omawialiśmy już jakiś czas temu, wszystko wskazuje na to, że wydajność będzie tutaj ogromna.

Huawei IFA 2018

Pierwszymi smartfonami wykorzystującymi nowy procesor będą modele Huawei Mate 20 oraz Huawei Mate 20 Pro. Na ich premierę poczekać trzeba będzie jednak kilka tygodni dłużej. Chyba, ze producent pokusi się o dużą niespodziankę, bo za takową uznać trzeba będzie prezentację i omawianego procesora i pierwszych urządzeń przez niego napędzanych.

Źródło: wccftech

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -2
    Co z tego, że procesor będzie miał wielką wydajność, jak cały układ nie będzie wprowadzał istotnych funkcjonalności, które specyfikuje 5G. To będzie po prostu szybszy kalkulator - poczekajmy na Qualcomma, który wprowadzi prawdziwą rewolucję.