Gry

Tak wygląda polowanie w Hunt: Showdown

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
14 komentarzy Dyskutuj z nami

Na czym polega i jak wygląda zabawa w Hunt: Showdown? Nowy materiał wideo pozwala nam zobaczyć to krok po kroku. Jeśli ten tytuł znajduje się na waszej liście najbardziej wyczekiwanych tytułów, koniecznie musicie to obejrzeć.

Hunt: Showdown to gra, która od początku była intrygująca i tajemnicza – w sieci można było znaleźć rozbieżne informacje na temat tego, jak będzie wyglądać rozgrywka i jakie będą jej założenia. Teraz Crytek postanowił wszystko dokładnie wyjaśnić – przygotował w tym celu materiał wideo.

Film instruktażowy – tak najprościej można by opisać nowe wideo poświęcone grze Hunt: Showdown. Jego autorzy rozbijają zabawę na etapy i tłumaczą, czym się one charakteryzują. Zaczynamy więc od rekrutacji łowcy, wyboru broni i ekwipunku oraz ustalenia zasad.

Później przechodzimy do faktycznego polowania, w którym zaskoczyć może już samo sterowanie (lewy przycisk myszy pozwala wykonać strzał tylko wtedy, gdy najpierw wycelujemy prawym, inaczej będzie odpowiadać za atak w zwarciu). Spośród innych ciekawostek na pewno na wspomnienie zasługuje to, że naszego kompana nie usłyszymy, gdy będziemy stali za daleko. 

Pomijając już szczegóły techniczne, zabawa polega na wyśledzeniu potwora w otwartym świecie, pokonaniu go w walce, a następnie upilnowaniu „łupu”, który interesuje też innych łowców. Macie ochotę na więcej szczegółów? Te znajdziecie we wspomnianym materiale…

Hunt: Showdown – jak się w to gra?

Aktualnie gra dostępna jest w programie wczesnego dostępu. 

Źródło: PCGamesN

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  Jak dla mnie to kiepsko się to prezentuje. Nawet nie chodzi o grafike
  5
 • avatar
  raffal81
  Jakieś takie bez emocji ;]
  5
 • avatar
  zeniu
  Skończy jak Evolve
  4
 • avatar
  PS4RaceMaster
  W tym roku to tylko Shadow of the Colossus i God of War na PS4. Reszta to powidoki i szkoda kasy na taki szajs :)
 • avatar
  BILInek
  FPS drop fest incomming!