Klawiatury

Icon7 przedstawił nietypową klawiaturę do zadań... biurowych

przeczytasz w 1 min.

Icon7 przedstawił swój najnowszy produkt - multimedialną klawiaturę o nazwie Tropper. Została ona wyposażona między innymi w pokrywę, która posłużyć może za podstawkę pod dokumenty lub zwykłą ochronę klawiszy. Kolejnym rozwiązaniem jest przycisk Anti-Spy, po naciśnięciu którego wybrany dokument zostaje "zabezpieczony" przed dostępem niepowołanych osób. Niestety nie wiadomo nic więcej na temat tego jak działa to rozwiązanie.

Sama klawiatura jest wodoodporna i posiada dwa wbudowane wejścia USB. Jak z ich prędkością? O tym jak na razie nic nie wiadomo. Wszystkie te informację mówią nam, że Tropper nie powstał "od graczy dla graczy" tylko do prac biurowych. Niski profil klawiszy, ciekawy, ciemny design i niespotykane rozwiązania powinny zachęcić tych, którzy pracują przy biurku z całą masą papierów...

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dragon
    0
    Autor powinien jeszcze dodac ze nie bedzie mozna uzywac dwoch portow USB na raz. Jest to spowodowane malym pradem docierajacym do klawiatury podlaczonej do komputera przez USB. Port USB ma 500mA, jezeli odejmiemy zasilanie klawy to zostanie nam na oko 400mA na dwa porty (200mA na jeden) jest to za malo jezeli nawet chcemy podlaczyc dwa pendrive'y. Wiem to z doswiadczenia bo posiadam klawe Appla z wbudowanymi portami i mozna uzywac tylko jednego lub! drugiego.

    Poza tym klawa fajna