Smartfony

iPhone 7 podobny do poprzednika, rewolucja w przyszłym roku

przeczytasz w 1 min.

iPhone 7 przypominać będzie iPhone'a 6S. Za rok czekają nas jednak najprawdopodobniej ogromne zmiany.

Zbliżająca się premiera Apple iPhone 7 powoduje rosnącą lawinę doniesień na jego temat. Jedne zaskakują bardziej, inne mniej. Te najnowsze umieścić wypada raczej w tej drugiej grupie, chociaż....

W sieci pojawił się render prezentujący prawdopodobny wygląd nowego flagowca Apple. Potwierdza on to, czego większość osób zapewne się spodziewa - smartfon będzie praktycznie kopią zeszłorocznego modelu, a więc iPhone'a 6S.

Warto przy tym pamiętać, że dość ważnej zmiany należy się spodziewać. Na pierwszy rzut oka nie będzie to widoczne, ale wszystko wskazuje na to, iż iPhone 7 nie zaoferuje złącza słuchawkowego.

iPhone 7 render

Nieco śmieszne może wydawać się tak dalekie wybieganie w przyszłość, ale już teraz pojawiają się spekulacje na temat iPhone'a 8. Nie bez powodu, ponieważ w przyszłym roku mamy stać się świadkami sporych rewolucji.

Producent przejść ma na ekrany AMOLED i jednocześnie znacząco zmienić stylistykę. Chciałby tego odpowiadający za design marki Jony Ive, wedle którego słów iPhone 8 przypominać miałby „pojedynczą taflę szkła”.

iPhone 8 koncept

Źródło: MacRumors, bgr, businessinsider

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  3
  Jakieś bzdury wypisujesz.
  W tym roku będzie 7 w przyszłym 7s a dopiero za ponad dwa lata pojawi się 8.

  To że Apple w 7 zrywa że złączem minijack to już absurd. Ale poczekajmy do premiery wtedy usłyszymy tysiące wyjaśnień że jest to genialny pomysł i nie wiedzą jak mogli żyć do tej pory weź tak innowacyjnego rozwiazania. Nie rozpowiadany przez Apple a przez ich wyznawców.
  • avatar
   Yukko
   1
   Brak złącza słuchawkowego to jak technologiczne cofanie się. Kiedyś myślano jak iść naprzód a dziś? Robienie kroku do tyłu jest brane jako krok do przodu.
   • avatar
    k3m0t
    -3
    przypominającą taflę szkła, fajnie pięknie, ale jakie Etui do tego.

    Iphone 8 mam nadzieję że coś przyniesie fajnego, bo kupując 6S liczę że za 2 lata wymienię:)
    • avatar
     Celdur
     -4
     Najpierw kup a potem gadaj.