Internet

(Wizualnie odświeżona) IPLA z ofertą HBO

przeczytasz w 2 min.

IPLA to aktualnie jeden z najpopularniejszych serwisów z filmami i serialami w sieci. Teraz jest też jednym z najlepiej wyglądających i najwygodniejszych, a to dzięki nowej szacie graficznej. Zmiana towarzyszy wprowadzeniu do usługi oferty programowej HBO.

IPLA to jedno z najważniejszych miejsc w „polskim Internecie” dla osób, szukających rozrywki w formie wideo. Jeśli odwiedzacie regularnie serwis, mogliście już zauważyć, że jego szata graficzna została odświeżona. Kosmetyczna zmiana to jednak jeszcze nie wszystko.

Nowa IPLA – estetyka i funkcjonalność

Projektując nową szatę graficzną twórcy postawili na duże zdjęcia i czytelne informacje zapewniające intuicyjną obsługę. Nowy wygląd w żaden sposób nie zaskakuje – spełnia po prostu współczesne normy przejrzystości i wygody. 

Tym, o czym warto wspomnieć, jest za to poprawione dopasowywanie się strony do rozdzielczości ekranu, co jest szczególnie przydatne w obliczu funkcji „Oglądaj dalej” umożliwiającej przełączanie się między różnymi urządzeniami.

IPLA 2018

Nie można też pominąć tego, że nowa IPLA będzie uczyć się preferencji swoich użytkowników. To oznacza – ni mniej, ni więcej – spersonalizowaną ofertę. Układ i kolejność prezentowania treści będą dostosowywane do konkretnego widza.

IPLA z ofertą HBO i inne ważne nowości

Wspomnieliśmy, że nowa szata graficzna to tylko jedna z wielu zmian. Te najważniejsze dotyczą oferty programowej. Otóż tych, dla których IPLA jest alternatywą dla telewizji, może zainteresować nowy pakiet IPLA HBO z 9 kanałami: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD, AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black i AXN White.

Wyceniony na 35 złotych miesięcznie pakiet da również dostęp do „kolekcji HBO”, na którą składają się między innymi wszystkie sezony Gry o tron, Detektywa czy Rodziny Soprano oraz hity filmowe, takie jak Strażnicy Galaktyki vol. 2, Transformers: Ostatni rycerz czy Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara.

IPLA HBO

Kolejnym nowym pakietem jest IPLA TV – za 60 złotych (lub nieco mniej, bo jest kilka ofert promocyjnych) użytkownicy otrzymają dostęp do 87 różnych kanałów telewizyjnych – sportowych, filmowych, informacyjnych, rozrywkowych, edukacyjnych i dla dzieci. 

Kosztujący 10 złotych pakiet IPLA EXTRA PREMIERY pozwoli zaś nie tylko wyłączyć reklamy, ale też oglądać przedpremierowe odcinki seriali Polsatu. Każdy nowy pakiet (tak jak stary) będzie można testować przez 14 dni bez opłat.

Maciej Stec z Cyfrowego Polsatu o nowej IPLI:

„Nowoczesność, prostota, łatwość wyszukiwania seriali, programów i wydarzeń sportowych, ogromna wygoda i intuicyjność w użytkowaniu, to nie wszystko w nowym serwisie. 

IPLA to przede wszystkim bogactwo treści – filmów, rozrywki, wydarzeń sportowych na żywo i kanałów linearnych, a dziś wprowadzamy kolejne nowości. Największą zmianą programową jest dołączenie kanałów i biblioteki produkcji HBO. 

Nadal atutem serwisu będą przedpremierowe odcinki seriali z anteny Polsatu. Dodatkowo użytkownicy mają od dziś możliwość skorzystania z pakietu IPLA TV, na który składa się blisko 90 popularnych kanałów TV znanych marek. 

To wszystko sprawia, że serwis jest teraz jeszcze lepiej dopasowany do potrzeb i oczekiwań użytkowników”.

Źródło: Cyfrowy Polsat, IPLA

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hex3n
  4
  Ipla ma chyba najbardziej szalone ceny ze wszystkich platform w Polsce. UPC jeszcze w tym roku ma uruchomić tv internetową. To będzie alternatywa dla tych co nie chcą mieć dekodera. Pozamiata te wszystkie pseudosfery.
  • avatar
   HardCorak
   0
   tak odświeżyli stronę a aplikacja na tv jak była starociem tak dalej jest, nie wspominając już że me ograniczoną ofertę np. brak wielu kanałów tv które można oglądać tylko na stronie lub aplikacji mobilnej...
   • avatar
    rasiaknorris1
    0
    Na HBO pare filmów tylko jest a reszta to stare seriale. Nie warto.
    • avatar
     sebmania
     0
     Problem z ipla oraz podobnymi tworami jest brak możliwości używania poza polską