• benchmark.pl
 • Gry
 • Jade Raymond pracowała nad nową częścią serii Splinter Cell
Gry

Jade Raymond pracowała nad nową częścią serii Splinter Cell

przeczytasz w 1 min.

Jade Raymond, zatrudniona w studiu Ubisoft w latach 2004-2014, rozpoczęła prace nad nowym projektem chwilę po debiucie Splinter Cell: Blacklist.

Splinter Cell to jedna z tych serii gier, które zdaniem wielu graczy powinny doczekać się nowej odsłony. Chociaż o planach studia Ubisoft spekuluje się od dłuższego czasu to trudno było mówić o jakichkolwiek konkretach. A okazuje się, że są ku temu podstawy.

Ciekawymi informacjami podzieliła się w ostatnim wywiadzie Jade Raymond, która pracowała dla wspomnianego producenta w latach 2004-2014. Zdradziła, iż pierwsze pomysły na nową odsłonę serii pojawiły się już chwilę po debiucie Splinter Cell: Blacklist.

„Jest projekt, nad którym pracowaliśmy i chcieliśmy go ukończyć, ale ponieważ nie jestem już w rodzinie Ubisoft, nie mogę o tym mówić i nie wiem, czy ktoś zechce się tym podzielić.”

Przypomnijmy, że Splinter Cell: Blacklist debiutował w 2013 roku.

Oczywiście trudno przypuszczać, czy pomysły zespołu Jade Raymond zostały w późniejszym okresie rozwinięte. Yves Guillemot, CEO studia Ubisoft, zapewniał jakiś czas temu, iż seria Splinter Cell nie została porzucona, ale graczom zaleca sporą dawkę cierpliwości.

Źródło: pcgamesn

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Adrian Waleczny
  1
  W oczekiwaniu na nową część poproszę remaster Teorii Chaosu, dziękuję :D
  • avatar
   Dragonik
   1
   Albo nowa część ale z mechaniką rozgrywki jak z teorii chaosu, dziękuję:D
   • avatar
    Anonim20
    0
    Jedna gra jej wyszła i robią z niej boginie...

    UbiLol nie wie jak ugryźć temat SC, bankowo chcą go z otwartym światem, mnóstwem syfu na mapie, złotymi broniami w DLC, Pre-Orderze jak i w Ubi Clubie i Przepustka Sezonowa.

    Obawia się ,że to będzie kolejny re-skin FC/AC i pewnie jak w przypadku Watch Dogs już kilka projektów LEPSZYCH wylądowało w koszu, a wybrali ten właśnie na modłę FC/AC.

    Najlepiej niech Fisherowi dadzą spokój chłop już tak jest stary i zmęczony tematem ;)

    PoP niech też sobie darują bo to będzie kolejny reskin AC ;)