Gry

Jak obecnie wygląda Vampyr?

przeczytasz w 1 min.

Vampyr zmusi graczy do dokonywania trudnych wyborów moralnych. Właśnie na tym koncentruje się ostatnie wideo zza kulis produkcji, której premiera planowana jest na wiosnę tego roku.

Vampyr nie jest produkcją, o której twórcy przypominali szczególnie często. Powoli powinniśmy stawiać jednak większe kroki do jej premiery i być może z tego powodu częstotliwość publikowania nowych materiałów i informacji zaczyna się nieco zwiększać.

Gdyby udało się zrealizować pierwsze deklaracje, Vampyr zadebiutowałby w listopadzie zeszłego roku. Ostatecznie jednak twórcy postanowili dać sobie więcej czasu i obecnie zakładają premierę wiosną tego roku. Na ogłoszenie dokładnego terminu czekamy, wiemy natomiast, że gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Vampyr to RPG, którego akcja rozgrywać będzie się w Londynie z początku XX wieku, podczas panowania wirusa hiszpańskiej grypy. Główny bohater, chirurg wojskowy Jonathany E. Reida, będzie musiał połączyć misję niesienia pomocy z koniecznością zaspokojenia głodu krwi. Przełoży się to na konieczność dokonywania trudnych wyborów moralnych. Właśnie na tym koncentruje się ostatnie wideo zza kulis produkcji, fragmenty rozgrywki pozwalają rzucić okien na to jak obecnie wygląda Vampyr.


Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!