Ciekawostki

Jedyna taka Roomba na świecie. Może być twoja

przeczytasz w 2 min.

Jest tylko jedna taka Roomba na całym świecie i teraz może być twoja. Przy okazji możesz zrobić coś dobrego – właściwie: jest to warunek konieczny.

Niezwykła Roomba – licytacja WOŚP

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku do akcji przyłączyli się także artyści, celebryci i producenci sprzętu. Wśród tych ostatnich znalazł się iRobot, który zaprosił do współpracy Basię Rochowczyk – uznaną projektantkę i ilustratorkę znaną jako Stain on the floor. Owocem tej kooperacji jest jedyny w swoim rodzaju, pięknie ozdobiony robot odkurzający Roomba Combo j7 wraz ze stacją dokującą utrzymaną w tym samym stylu. Urządzenie trafiło na aukcję, gdzie można licytować je do przyszłego poniedziałku. 

Roomba Combo j7 – co to za jedna?

Licytowana wersja robota sprzątającego jest wyjątkowa, ale takie też – pod pewnymi względami – jest samo urządzenie. Zacznijmy od tego, że najnowszy iRobot Roomba Combo j7+ jest w pełni samodzielną maszyną, która automatycznie odkurza i mopuje, a następnie – również bez udziału użytkownika – opróżnia pojemnik na brud. To, co ją wyróżnia, to przede wszystkim unoszone ramię mopa (nie ogranicza się do lekkiego podniesienia, jak u konkurencji, lecz faktycznie unosi ramię wysoko nad siebie). Dzięki temu bezpiecznie może wjeżdżać na dywany. 

iRobot Roomba Combo j7+ WOŚP stacjaiRobot Roomba Combo j7+ WOŚP robot

Wysoka moc, podwójna szczotka główna i zaawansowany system mapowania pomieszczeń to kolejne atuty, jakimi może pochwalić się iRobot Roomba Combo j7+. Zdecydowanie więc jest to sprzęt, który warto mieć w domu, szczególnie gdy sprzątanie podłóg nie należy do twoich ulubionych obowiązków. A w takim wydaniu urządzenie będzie ponadto stanowić ozdobę mieszkania. No i możesz też zrobić coś dobrego… 

Cała kwota na konto WOŚP

Tak jak już wspominałem, licytacja trwa do 30 stycznia 2023 roku, konkretnie do godziny 13.00. Zgodnie z przyjętymi zasadami Allegro nie pobiera prowizji od ofert charytatywnych, w związku z czym cała kwota zostanie przekazana fundacji WOŚP. 

Źródło: Allegro, iRobot

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Quickexe
  1
  • avatar
   Zircon1987
   0
   Nie dziękuję za odkurzacz, który robi zdjęcia ludziom na kiblu. I to jeszcze ten model.
   • avatar
    NowaGwiazda
    0
    Pasowałaby do mojego mieszkania, wygląda mega!
    • avatar
     kamilanowakowska8
     0
     A od Dreame ktoś poleca coś?
     • avatar
      kaktus
      0
      Mi wystarczy mój basicowy dreame w sumie :D przynajmniej elegancko wygląda