Gry

Poznajecie to? Nie, to nie film. To gra

przeczytasz w 1 min.

Dinozaury wcale nie wymarły. Pojawiły się na gali The Game Awards 2023 w formie gry komputerowej Jurassic Park: Survival. Jeśli znasz filmowe pierwowzory, to koniecznie obejrzyj najnowszy materiał.

Jurassic Park - ta marka zadomowiła się w branży gier

Jeśli marzyłeś o tym, by stworzyć dobrze prosperujący park jurajski z prawdziwego zdarzenia, to najprawdopodobniej nie są Ci obce gry z serii Jurassic World Evolution. Jeśli chcesz bawić się paleontologa, to zapewne znasz polski symulator Dinosaur Fossil Hunter. A co jeśli cenisz sobie dreszczyk emocji?

Idealną propozycją wobec tego będzie Jurassic Park: Survival. W trakcie The Game Awards 2023 ujawniono nową grę dla pojedynczego gracza z akcją osadzoną w tym legendarnym uniwersum. Tytuł doskonale podpowiada, czego należy się spodziewać - przetrwać za wszelką cenę.

Data premiery Jurassic Park: Survival pozostaje tajemnicą

Widzimy wyraźnie, że gra chce bezpośrednio nawiązywać do filmowych odsłon Jurassic Park. Wierność wobec oryginalnych założeń jest widoczna gołym okiem, a klimat wylewa się z ekranu. Czego chcieć więcej? Zapewne daty premiery Jurassic Park: Survival. Ta jednak pozostaje tajemnicą. Wiemy natomiast, że produkcja trafi na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S.

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piomiq
  5
  "Nie, to nie film. To gra "
  To nie gra to trailer. Drogi autorze.
  • avatar
   dr Cox
   4
   Dlaczego Jeff Goldblum stał się kobietą?
   • avatar
    paankracyki
    2
    Poznajcie - błąd w tytule.
    • avatar
     HelmuD
     1
     Nie jestem hard korowym graczem i nie znam najnowszych standardów w trailerach do gier, ale po obejrzeniu trailer, wcześniejszego przeczytaniu zachęcającego tytułu " Poznajecie to? Nie, to nie film. To gra " czuje się przez autora oszukany... Tak wiem naiwny jestem i odstaję od najnowszych "tryndów..."
     • avatar
      hoodedman
      1
      to nie film to CGI hahahaha
      • avatar
       hoodedman
       1
       ah te rendery, ulubiony srodek sony przy oszukiwaniu graczy przed premierą ps3.
       Pamiętam jak dzisisiaj te renderowane filmy na konferencji... Jak się skonczylo to wiadomo.