Technologie i Firma

Targi Kariera IT w Poznaniu już 26 września 2015

przeczytasz w 1 min.

Już 26 września bieżącego roku odbędzie się poznańska edycja bezpłatnych targów Kariera IT, adresowanych do specjalistów z branży IT.

Kariera IT

Poznański Hotel Novotel już 26 września bieżącego roku stanie się areną, w której odbędzie się poznańska edycja targów Kariera IT. Wydarzenie to jest całkowicie darmowym spotkaniem adresowanym do specjalistów z branży IT.

W programie poznańskiej edycji Kariera IT przewidziane są prezentacje ciekawych ofert pracy, liczne spotkania z pracodawcami znanych firm, takich jak między innymi G2A.COM, Capgemini, Accenture czy Eurocash oraz doskonale przygotowane merytorycznie prelekcje specjalistów i pokazy nowinek technologicznych. Zgodnie z tradycją targów, na zakończenie odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Poniżej niektóre tematy prelekcji:

 • Nie takie mikroserwisy piękne, jak je malują - Andrzej Bobak
 • Dlaczego Agile działa? - Mirosław Dąbrowski
 • Od technologicznego trzęsienia ziemi do zwinnego biznesu - Olga Budziszewska i Ryszard Dałkowski
 • Trendy w web designie, czyli jakich zmian w wyglądzie Internetu możemy się spodziewać w najbliższych latach - Krzysztof Kuczkowski
 • Backend aplikacji mobilnej w 15 minut - Rafał Traciłowski

Program targów jest ciągle uzupełniany i wzbogacany z edycji na edycję, nie tylko o nowe prelekcje, ale również o inne atrakcje.

By wziąć udział w wydarzeniu na terenie Poznania, wystarczy zarejestrować się na tej stronie.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adam0125858
  0
  W Poznaniu zawsze dobre wydarzenia z IT :) Bardzo polecam zobaczyć konferencje organizowane przez Pozitive Technologies - mega super jest to wszystko zorganizowane