Konsole do gier

Kontrolery Razera do konsoli Xbox

przeczytasz w 1 min.

Świat gamingowy Xboxa w końcu doczekał się długo zapowiadanych kontrolerów firmy Razer: Onza Tournament Edition oraz Onza Standard Edition.

Warto przeczytać:
Overclockerzy do dzieła - ruszyły zawody
 NVIDIA: serwis dla fanów 3D Vision

Kontroler Razer Onza Tournament Edition stworzony został głównie dla trybu multiplayer. Ma możliwości konfiguracji oraz ustawienia siły oporu analogowych gałek. Edycja Standardowa Razer Onza jest wyposażona w klawisze Multi-Function Buttons (MFB) znajdujące się na ramieniu kontrolera. Pozwalają one przenieść najważniejsze dla gracza funkcje na wybrane miejsce.

Oba modele oferują dodatkowo cztery podświetlane przyciski akcji w technologii Hyperesponse, ulepszony D-Pad (tzw. krzyżak), antypoślizgową powłokę oraz 4,5 metrowy wytrzymały kabel. Ponadto są w pełni kompatybilne z PC. Ich zbliżone wymiary to 109 x 154 x 60 mm. Łączą się z konsolą poprzez port USB.

Razer Onza Standard EditionRazer Onza Tournament Edition

Kontrolery Razer Onza Tournament i Standard Edition dostępne będą od 17 stycznia, w cenie odpowiednio 50 euro i 40 euro.

Źródło: Razer

Polecamy artykuły:  
Optymalne karty graficzne do NFS: Hot Pursuit
Wyścig trwa - 2x GF GTX 460 vs 2x Radeon 6850
TOP-10: Dyski twarde i SSD

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Wszystko fajnie póki nie dojdziemy do portu USB :>
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   znajdź 10 szczegółów którymi różnią się te obrazki ;)
   • avatar
    Adam1
    0
    Pady ograniczone kablem? Widać, że Razer jeszcze nigdy żadnego pada do nowych konsol nie zrobił. FAIL
    • avatar
     laaval
     0
     wszystko fajnie, jednakze plusem xboxowego pada jest po prostu bezprzeowodowosc. jakos nie usmiecha mi sie gra czy to na konsoli czy na kompie po kablu. o ile myszka z kablem mi nie przeszkadza, to juz pad z kablem bardzo przeszkadza
     • avatar
      hecto
      0
      jak dla mnie to niepotrzebny bajer. pad oryginalny jest sam w sobie n tyle wygodny i uniwersalny że nie opłaca się po prostu kupować czegoś nowego ( chyba że nam padnie ).
      • avatar
       Tomecek
       0
       Te USB to ich zdaniem zaleta.

       Bezprzewodowość powoduje opóźnienia, a to dla super-ultra-pr000 gracza jest nie do zaakceptowania. Ich zdaniem oczywiście.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Oryginalny pad jest na tyle wygodny, że zamienniki nie są potrzebne :)

        Jeśli zaś chodzi o kabel... to próbujcie używać czegoś, ciągnąc kabel po podłodze, mając w domu dwa młode koty :)
        • avatar
         SoundsGreat
         0
         Zdecydowanie wolę kabel - nie trzeba wydawać kasy na baterie, ani zajmować się ładowaniem akumulatorów.
         • avatar
          djgromo
          0
          A mi się podoba. Wreszcie poprawiony krzyżak, który jest w padzie xboxowym na żenującym poziomie. Obecnie mam 3ciego pada xboxowego w tym wersję na kablu i w pewnym sensie kabel jest dla mnie zaletą. Bez problemu działa z PC bez żadnego grymaszenia i drogich odbiorników/przejściówek. Nie trzeba też ładować baterii/akumulatorków, a to potrafiło nieraz poważnie zdenerwować podczas gry gdy pad się rozłącza i woła o papu. Jedynym plusem pada bezprzewodowego (poza brakiem kabla) była dla mnie jego waga - był cięższy i dzięki temu lepiej mi się go trzymało, ale to tylko moje zdanie. Wersja na kabelku większość czasu i tak leży gdzieś na półce/koło komputera i nie rozumiem tych zarzutów o plątaniu kabli. Żeby nie móc sobie ułożyć 2-3 m kabla tak żeby nie przeszkadzał to już naprawdę szukanie dziury w całym. Gdyby cena była trochę niższa i gdybym nie miał pada to bym się właśnie na taki zdecydował. Strasznie mi się podoba materiał, którym razer pokrywa myszki i pozostały sprzęt. Lepiej się trzyma urządzenia i moim zdaniem mniej się brudzą.