• benchmark.pl
 • Gry
 • Krwiste wideo z Wolfenstein II: The New Colossus + informacje o ciekawych DLC
Gry

Krwiste wideo z Wolfenstein II: The New Colossus + informacje o ciekawych DLC

przeczytasz w 1 min.

Dodatkowa zawartość do Wolfenstein II: The New Colossus pozwoli poznać nowych bohaterów.

O Wolfenstein II: The New Colossus mówi się ostatnio naprawdę sporo i chyba mało komu to przeszkadza. Jeśli zaliczacie się do sporego grona graczy wyczekujących premiery tego tytułu to najnowsze informacje powinny Was zainteresować.

Zacznijmy może od tego, iż przedstawiona została zawartość przepustki sezonowej „Kroniki wolności”, która wchodzi w skład gry w wydaniu Digital Deluxe. Znajdą się w niej trzy dodatki. Co ciekawe, pokierujemy w nich nowymi postaciami. Po premierze „Kroniki wolności” można będzie zakupić osobno, za 109,99 złotych.

„Podczas gdy B.J. Blazkowicz jest zajęty wzniecaniem amerykańskiej rewolucji, inni bojownicy o wolność toczą walkę na własnych frontach. Wkrótce będziecie mogli wcielić się w byłego futbolistę, zabójczynię oraz kapitana armii, by ruszyć do boju o amerykańskie wartości w Wolfenstein II: Kroniki wolności. Kroniki wolności to zestaw trzech pakietów zawartości do pobrania, których bohaterami są trzy wyjątkowe osobistości:

 • Przygody rewolwerowca Joego – wciel się w Josepha Stalliona, byłego zawodowego rozgrywającego, i rozgramiaj wrogów od ruin Chicago po bezkres kosmosu!
 • Pamiętniki zabójczej agentki – jako była agentka OSS i zabójczyni Jessica Valiant zinfiltruj bunkry w Kalifornii i zdemaskuj Operację San Andreas!
 • Niesamowite wyczyny kapitana Wilkinsa – wcielając się w bohatera amerykańskiej armii kapitana Geralda Wilkinsa, rusz na Alaskę, by zapobiec Operacji Czarne Słońce!”

To jednak nie wszystko. Liczyć można też na tzw. odcinek zerowy. To dodatkowa misja stanowiąca wstęp do dodatków, umożliwiająca poznanie nowych postaci. Warto dodać, że będzie ona dostępna także dla tych graczy, którzy zakupią w przedsprzedaży standardowe wydanie gry.

Zmieniając nieco temat, w sieci zaczynają lądować pierwsze wrażenia dotyczące rozgrywki od tych szczęśliwców, którzy mieli już okazję ją sprawdzać. My swoje opinie przedstawiliśmy Wam w formie tekstowej. Poniżej zobaczyć możecie natomiast jeden z wielu dostępnych w sieci materiałów wideo. Zaznaczamy jednak, że zawiera on spojlery.


Źródło: Bethesda, Arekkz Gaming

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Chiny_X
  3
  Grałem w poprzednią część i muszę powiedzieć, że dawno single player mnie tak nie wciągną.
  Dwa obejrzał bym film na podstawie tej gry.
  • avatar
   Michał 06
   1
   Nie ma nic przyjemniejszego od zabijania nazioli :P
   • avatar
    darioz
    -8
    Daliby wreszcie wybór oglądania w Youtube materiału HD 30 i 60 fps, bo tego oglądać nie idzie! 60 fps nadaje się tylko do gier ale w filmach się kompletnie nie sprawdza!!! Wszystkie filmy 60 fps muszę przełączać na 480p!!!
    Trzeba petycję stworzyć o powrót do 30 fps!!!

    A sama gra wygląda dobrze byle tylko poziom trudności nie był za wysoki. Ja jak zwykle wybiorę trudność Can I Play Daddy, bo gry mają być łatwe i przyjemne a nie frustrujące!!!