• benchmark.pl
  • Gry
  • Layers of Fear: Inheritance - kolejny rozdział przerażającej opowieści
Gry

Layers of Fear: Inheritance - kolejny rozdział przerażającej opowieści

przeczytasz w 1 min.

Pierwsze fabularne rozszerzenie do gry Layers of Fear pozwoli nam wcielić się w córkę malarza, która wraca do rodzinnego domu.

Layers of Fear to jedna z najmocniejszych tegorocznych premier rodem z Polski. Recenzenci, pomimo powszechnego uznania, zarzucali jej jednak czasem zbyt krótki czas trwania. Krakowska ekipa Bloober Team wzięła sobie to do serca i przygotowała Inheritance – pełnoprawne rozszerzenie fabularne.

Inheritance to rozszerzenie przedstawiające nową ścieżkę fabularną, ale też rozwijające wątki z „podstawki”. Tym razem wcielimy się w córkę malarza (która od czasu premiery zdążyła osiągnąć pełnoletność), ale lokacja powinna być wszystkim doskonale znana. To ten sam rodzinny dom – wystarczy przekroczyć jego próg, by przekonać się, że coś tu jest nie tak.

„Wciel się w dorosłą już córkę malarza i przemierz pozostałości przesiąkniętej szaleństwem rezydencji. Zmierz się ze wspomnieniami i wytycz ścieżkę jej przeznaczenia. Przeżyj jej dziecięce traumy i odkryj pełnie tragedii, która spowiła jej rodzinę” – czytamy w zapowiedzi. 

Twórcy zapowiadają, że Inheritance nie tylko przywoła, ale też zakończy wiele wątków z Layers of Fear. Obiecują też równie przerażający klimat i psychodeliczne elementy. Przygotowane zostały dwa alternatywne zakończenia – przez nasze wybory i decyzje będziemy brnęli do jednego z nich.

Layers of Fear: Inheritance trafi na te same platformy docelowe, co „podstawka”, czyli na PC, PlayStation 4Xbox One. Premiera już 2 sierpnia.

Źródło: Bloober Team

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    dariosik
    4
    A to ci niespodzianka!!! Dodatek do symulatora otwierania drzwi!!! Jeszcze więcej będzie drzwi do otwarcia!!! To faktycznie będzie PRZERAŻAJĄCE!!!