Laptopy

Lenovo ze świetną promocją - do zgarnięcia nawet 500 zł

przeczytasz w 2 min.

Firma Lenovo rozpoczęła właśnie akcję, w której do zgarnięcia jest nawet 500 zł. Zasady? Wyjątkowo proste - wystarczy, że kupisz wybrany model komputera Lenovo Yoga.

Komputery Lenovo Yoga dla każdego - od dziś w świetnej promocji

Połączenie mobilności laptopów i wydajności stacjonarnych komputerów to dwie główne cechy, którymi Lenovo opisuje swoje flagowe urządzenia z linii Yoga.

Tym samym są one świetnym wyborem dla każdego, kto w najbliższym czasie planuje rozpoczęcie nauki na studiach i wymaga urządzenia, które sprawdzi się podczas codziennych zajęć. Z uwagi na swoją wydajność - zadowoleni będą również ci, którzy potrzebują mobilnego komputera do pracy. Generalnie rzecz biorąc - laptopy Lenovo Yoga starają się być jak najbardziej uniwersalne.

Zwrot nawet do 500 zł po zakupie laptopa Lenovo Yoga

Od dziś, każdy kto planował zakup laptopa - powinien zainteresować się nową promocją Lenovo Polska, w której do zgarnięcia jest nawet 500 zł. Zasady są banalne - wystarczy kupić urządzenie objęte promocją oraz zarejestrować zakup.

Lenovo cashback

Jak wziąć udział w promocji Lenovo?

Promocją objęte są wybrane produkty z serii Yoga: Lenovo Yoga 7, Yoga 7 Slim oraz Yoga Slim 7 Pro.

Po zakupie wybranego urządzenia w przeciągu 14 dni należy zarejestrować produkt na stronie lenovopolska.pl/cashbackyoga wykorzystując do tego skan (lub zdjęcie) dowodu zakupu oraz numer seryjny laptopa. Po spełnieniu tych warunków, każda osoba otrzyma zwrot od 300 do 500 zł na wskazane konto.

Jaki zwrot można otrzymać?

 • za zakup Lenovo Yoga Slim 7 Pro: 500 zł
 • za zakup Lenovo Yoga 7 lub Yoga Slim 7: 300 zł

Promocja trwa do 30 czerwca i oprócz atrakcyjnych zwrotów - Lenovo informuje, że każdy użytkownik będzie mógł skorzystać z wsparcia na poziomie Premium. Pakiet serwisowy obejmuje m.in. wsparcie wyspecjalizowanych techników w przypadku niespodziewanej awarii, a także możliwość ciągłego kontaktu przez infolinię, czat lub e-mail.

Wsparcie Premium w Lenovo to także naprawa sprzętu z dojazdem do klienta, coroczna kontrola kondycji komputera, a także pomoc w konfiguracji np. urządzeń sieciowych. Dla każdego, kto nie jest komputerowym geekiem, ale oczekuje profesjonalnego podejścia do wsparcia pozakupowego - Lenovo może się okazać świetnym wyborem.

Źródło: Lenovo Polska

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  1
  te wszystkie misie Yogi są po prostu bardzo drogie, a różnią się jedynie sposobem zamocowania matrycy. drogo sobie liczą za ..... zawiasy :)
  • avatar
   zack24
   1
   500 zetek zwrotu najlepiej od razu przeznaczyć na rozszerzoną gwarancję.
   • avatar
    NiemenCrystal
    1
    Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam
    https://niemencrystal.com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/
    • avatar
     krismuzds
     0
     Podstawowa gwarancja na urządzenie nie chroni użytkownika.
     W praktyce polityki Lenovo usterki urządzenia będą sprowadzane do uszkodzeń z winy użytkownika.
     Przestrzegam przyszłych nabywców urządzeń marki Lenovo, a promocję przeznaczyć na zakup dodatkowej pełnej gwarancji.
     ps.Po moich doświadczeniach z Lenovo nie kupuje ich produktów.