Gry

Lords of the Fallen - twórcy zapraszają za kulisy

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
11 komentarzy Dyskutuj z nami

Czy Lords of the Fallen będzie wreszcie grą studia CI Games, które zasłuży na miano światowego hitu?

Lords of the Fallen burza

Lords of the Fallen to jedna z co najmniej kilku nowych polskich gier z szansami na sukces. I choć poprzednia produkcja studia CI Games – Enemy Front – nie spotkała się ze zbyt ciepłym przyjęciem, to z nowym tytułem mimo to wiązane są spore nadzieje. Dlaczego?

A no między innymi dlatego, że w pracach udział wziął Tomasz Gop – jedna z osób odpowiedzialnych za pierwsze dwie odsłony wychwalanego na całym świecie Wiedźmina. Sama mechanika również zapowiada się naprawdę nieźle – nie jest to bowiem tylko kolejna gra akcji, ale też pełnoprawne RPG ze sporą dawką eksploracji i rozwoju postaci.

Ogólnie – przypomnijmy – Lords of the Fallen przenosi gracza do starożytnej, fantastycznej krainy, gdzie jako wojownik, mag lub skrytobójca próbuje on przetrwać w niestabilnym świecie buntu i niewiary.

Studio CI Games nie ukrywa, że jest naprawdę bardzo dumne ze swojej najnowszej produkcji. Dlatego też deweloperzy postanowili podzielić się z graczami szczegółami na temat tego jak powstawało Lords of the Fallen oraz co tytuł ten będzie miał do zaoferowania. W tym celu opublikowana zostanie seria materiałów wideo – „pamiętników dewelopera” – poświęconych różnym aspektom tworzenia tej gry.

W pierwszym, udostępnionym już filmiku producenci opowiadają o zróżnicowanych broniach, systemach podnoszenia umiejętności i walki z przeciwnikami oraz animacjach. Poznajemy także nieco lepiej głównego bohatera gry Lords of the Fallen – Harkyna. Zatem jeśli jesteście ciekawi – zachęcamy do oglądania:

Premiera gry Lords of the Fallen już naprawdę niedługo – ta planowana jest bowiem na 28 października bieżącego roku. Platformami docelowymi są natomiast komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: CI Games

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  prime27pl
  Oby nie wyszedł z tego graficzny benchmark i nic więcej.
  5
 • avatar
  Bostonawy
  Jeśli sztuczna inteligencja będzie dość dopracowana to będzie to bardzo ciekawa produkcja.
  4
 • avatar
  Konto usunięte
  Z tego co widziałem, to walki toczą się w bardzo małym świecie. Dlatego też grafika jest bardzo dobra. Kit jednak z grafiką. W RPG liczy się co innego.
  Jakoś nie chce mi się wierzyć, że CI stworzyło choćby dobrą grę.
  2
 • avatar
  Konto usunięte
  Gra zapowiada się bardzo ciekawie i będzie mocnym przeciwnikiem dla wiedzmina i gothica ;D
  Jak ktoś chce spolszczenie to tutaj znajdzie: http://pl.hackettgame.com/lords-of-the-fallen-do-pobrania/
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Fajnie się zapowiada może przypadnie mi tak do gustu jak Darksider 2
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Ej! Nie kasujcie moich komentarzy chamy!
  -1
 • avatar
  Wozik
  Oby nie wyszedł z tego Sniper Ghost Warrior.