Gry

Lost Soul Aside - niczym Devil May Cry, ale ładniejsze

przeczytasz w 1 min.

Twórcy milczeli przez dwa lata, ale teraz wreszcie podzielili się ze światem nowym materiałem przedstawiającym grę Lost Soul Aside w akcji. Zobacz koniecznie!

Zarówno stylem, jak i mechaniką rozgrywki Lost Soul Aside przypomina miks Final Fantasy z Devil May Cry. Twórcy nie byliby się w stanie wyprzeć inspiracji, ale też nikt chyba nie zamierzałby ich winić, bo efekt naprawdę ma prawo się podobać. Przekonaj się o tym, oglądając najnowszy, 18-minutowy zapis rozgrywki, będący zarazem pierwszym wspomnieniem o tym tytule od jakichś dwóch lat. Dość więc tego czekania – zobacz…

Obejrzyj najnowszy gameplay Lost Soul Aside – 18 minut z grą: 

Przyznasz pewnie, że gra prezentuje się bardzo dobrze, a dynamika walki sprawia, że aż chce się wszystko rzucić i… rzucić się do zabawy. Niestety nadal nie wiemy, kiedy będzie nam dane poznać historię jednego z ostatnich templariuszy imieniem Kazer. Wiemy za to, że zagramy na konsolach PlayStation (a jeśli spełnione zostaną wcześniejsze zapowiedzi, to także na pecetach). 

Jeszcze jeden punkt wspólny z Devil May Cry

Początkowo Lost Soul Aside było dziełem jednego developera, ale pieniądze od Sony umożliwiły dynamiczny rozwój projektu i zwiększenie zespołu do blisko 30 osób. Jakby tego było mało, twórcy nawiązali także współpracę z kompozytorem odpowiedzialnym wcześniej za ścieżkę dźwiękową gry Devil May Cry 5 – Cody Matthew Johnson potwierdził tę informację za pośrednictwem Twittera. 

Źródło: Lost Soul Aside na Twitterze, GamingBolt, informacja własna

Czytaj dalej o grach: 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    3
    Super dynamiczna walka. Coś podobnego widziałbym w klimatach Dragon Ball na PC. Dla Tenkaichi Budokai 3 kupiłem PS2 :D