Gry

Mafia 3 może zadebiutować już w kwietniu

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
15 komentarzy Dyskutuj z nami

Mało kto byłby z takiego obrotu spraw niezadowolony.

Mafia 3

Zaprezentowana podczas targów Gamescom 2015 Mafia 3 z miejsca przedostała się na czołowe miejsca list oczekiwań sporej liczby graczy. Oficjalnie wciąż nie znamy dokładnej daty debiutu gry, ale z pomocą ponownie zdają się przychodzić sklepy.

Tym razem przed szereg wyrwał się Gamestop. Przy karcie omawianego tytułu umieścił on datę 26 kwietnia 2016 roku, która miałaby dotyczyć rynku amerykańskiego. Europa otrzymałaby zapewne grę 3 dni później.

Nie można niestety brać tego za informację pewną, ale z drugiej strony już nie raz sklepy okazywały się bardzo dobrym źródłem informacji, a podobne rewelacje były później potwierdzane przez producentów czy wydawców.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż przedstawiony termin odpowiada temu, co do tej pory ujawniło 2K Games. Mafia 3 pojawić ma się bowiem w roku fiskalnym 2017, a więc w okresie od kwietnia 2016 do marca 2017. Czyżby w rzeczywistości miało dojść do najbardziej optymistycznego dla graczy scenariusza?

Mafia 3 sklep oferta

Źródło: gamestop, segmentnext

Komentarze

15
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Jakoś po najnowszym zwiastunie nie czekam na Mafię III.
  Punkty w grze Mafia III za drift samochodem... proszę was.
  20
 • avatar
  Jak można nazwać tą grę "MAFIA III" skoro wcielamy sie w postać jakiegoś czarnego imigranta. Korzenie prawdziwej mafii pochodzą z Sycylii i było to widoczne w dwóch pierwszych częściach gry. Szykowne garnitury, fajne gabloty i odpowiednio dobrany arsenał dodawały nieziemskiego klimatu w dopracowanej fabule. Jeśli idą w tą stronę to niech zmienią tytuł gry bo ten "shit" w trailerze tylko będzie psuł wizerunek całej serii. Zawiodłem sie ale co zrobisz ---- nic nie zrobisz
 • avatar
  Najpierw AC a teraz mafia:(
 • avatar
  Jak można oceniać grę, która jeszcze nie wyszła ? Nie wiemy jaka będzie fabuła, czego będzie dotyczyć a jak wiadomo to ona była wyjątkowa w Mafii 1, 2.
 • avatar
  Szybkie przeliczenie i szklanej kuli wyszło że będzie za rok. Nie wierzę w pierwotne zapowiedzi, zresztą przy takim tytule trzeba pokręcić trochę hype.
 • avatar
  Skończę Skyrim Wiedźmina 3 , GTA5 i Dying light to jakoś się za to wezmę a no i Fallout 4 ... Jezu kiedy ja dzieci wychowam ?????
 • avatar
  Jeśli trailery przedstawiają wizję twórców na efekt końcowy to albo mistrzowski trolling, albo strzał w kolano. To nie jest żadna Mafia, a raczej (być może dobrej jakości) Tarantino Action Game.
 • avatar
  Może nie na temat ale tak mogą wyglądać gry gdy nie będą na konsole https://www.youtube.com/watch?v=kHujc-XgtF4