Gry

Mafia 3 nie będzie kopią GTA 5

przeczytasz w 1 min.

Strauss Zelnick, CEO Take-Two, uspokaja graczy mających pewne wątpliwości.

Mafia 3 gra

Pierwsza prezentacja gry Mafia 3 to jedno z najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce podczas targów Gamescom 2015. Zdecydowana większość graczy przyjęła ją z wielkim entuzjazmem, ale jak zawsze nie zabrakło też tych, którzy mają pewne obawy.

W tym przypadku związane są one z faktem, iż prawami do marki dysponuje Take-Two. W strukturach firmy znajduje się nie tylko 2K Games mające sprawować pieczę nad nową Mafią, ale także Rockstar, które odpowiadało za Grand Theft Auto V. Niektórym wystarcza to do tego, aby zacząć zastanawiać się nad tym, jak bardzo obydwa tytułu będą do siebie podobne. Strauss Zelnick, CEO Take-Two, podobne zarzuty zdecydowanie odpiera.

„Nie chciałbym porównywać gry do czegokolwiek innego. Ujawnienie jej na Gamescom było wielkim wydarzeniem i trudno wskazać coś podobnego. Żadnej gry nie tworzymy na podobieństwo Grand Theft Auto, które wyznacza branżowe standardy i z niczym nie może być porównywane. Jesteśmy wyróżnieni tym, że mamy dwa takie oddziały w swojej firmie. Nie dzielą się one swoimi dokonaniami.”

Jednocześnie ujawniono nowe informacje dotyczące daty premiery gry. Mafia 3 pojawi się roku fiskalnym 2017, a więc w okresie od kwietnia 2016 do marca 2017.


Źródło: gamespot, gamingilluminaughty

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  pycipro
  19
  Pasek driftu w mafii
  patologia.
  • avatar
   Yakuza25
   9
   Zniszcza ta serie ;/
   • avatar
    raffal81
    6
    Nie czuję klimatu mafii na tym trailerze ;///
    • avatar
     carbo888
     3
     Podobnie jak z CoDem pierwsze części super klimaty drugiej wojny światowej, ostatnia najlepsza World at War. Potem coraz to bardziej współczesna wojna, teraz to już w ogóle przegonili świat o 20-30 lat do przodu. Podobnie będzie z mafią, coraz to bardziej świeższe lata, aż dojdą do naszych czasów i je przegonią, Mafia 6: Porachunki w kosmosie. To samo z GTA, Vice City ma swój klimat, fabułę, muzykę w którym grafika jest 4 rzędną sprawą. Teraz GTA 5, jest fajne ale szału nie robi, pod względem historii i klimatu GTA 4 wypada znacznie lepiej. Mafia mogła by odnieść ogromny sukces gdyby powrócili do czasów z jedynki lub dwójki, dodali multiplayera (podobnego jak GTA Online, kupowanie posesji, samochodów, zbieranie ekipy, wyłudzenia, haracze, spalanie burdeli,spelun,kanciap do mielenia kasy przeciwnej mafii itp).
     • avatar
      stud3nt
      3
      Jestem pełen sceptycyzmu, zwłaszcza po obejrzeniu trailera i paru scen z rozgrywki. Mój niepokój budzi zwłaszcza system walki - nie jest to już gangsterska strzelanina, tylko prosta, beztroska nawalanka akcji w stylu Just Cause. Rzucasz granat - samochód wybucha, przeciwników zabijasz całymi dziesiątkami bez problemów.

      Gdzie ten system z Mafii I, gdzie mocne rewolwery trudno było opanować (strasznie kopały), a strzelanie z Thompsona wymagało dłuższej praktyki, bo również posiadał nielichy odrzut. Druga część zaczęła zbaczać w złą stronę (regeneracja życia, dużo prostsze strzelaniny), ale jeszcze nie zepsuli do końca. Tutaj obawy są dużo większe...
      • avatar
       Viperus
       2
       mafia bardziej jak gang
       • avatar
        kremowykac
        1
        Mafia 1 coś pięknego.
        Mafia 2 dobra gra, można pograć.
        Mafia 3 czuję, że będzie bardzo średnia/słaba. (mam nadzieję, że się mylę)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Oby nie skopali tej gry.