Audio

MEE Audio Connect Hub - wszechstronny nadajnik i odbiornik sygnału Bluetooth

przeczytasz w 1 min.

MEE Audio Connect Hub to nadajnik i odbiornik sygnału Bluetooth w jednym. Możliwość dwojakiego wykorzystania urządzenia zapewnia mu szeroką funkcjonalność.

RAFKO Dystrybucja wprowadziło na polski rynek MEE Audio Connect Hub. To niewielkie urządzenie, które dysponuje sporymi możliwościami i wielu osobom może pośpieszyć z pomocą. MEE Audio Connect Hub to nadajnik i odbiornik sygnału Bluetooth w jednym.

Łatwa instalacja (wspomagana przez wbudowany wyświetlacz oraz głosowego asystenta instalacji) pozwala na szybkie podłączenie kina domowego czy zestawu stereo i dwojakie wykorzystanie urządzenia. W trybie nadajnika Bluetooth (TX) jest ono w stanie strumieniować dźwięk z telewizora lub innego urządzenia wprost do słuchawek czy głośników Bluetooth. Co ważne, dźwięk odtwarzać można na dwóch parach słuchawek/głośników Bluetooth.

W trybie odbiornika Bluetooth (RX) można z kolei bezprzewodowo strumieniować muzykę ze smarfona lub tabletu do soundbara, amplitunera kina domowego czy innego urządzenia audio z modułem Bluetooth.

MEE Audio Connect Hub

MEE Audio Connect Hub

Producent zastosował tu zarówno złącza cyfrowe, jak i analogowe, dzięki czemu urządzenie może być wykorzystywane nie tylko z nowymi, ale też ze starszymi modelami telewizorów i innych sprzętów. Względem poprzedniego modelu Connect Hub znacznie zwiększono też zasięg.

Najważniejsze cechy MEE Audio Connect Hub:

 • łączność Bluetooth 4.2
 • wejście optyczne, wyjście optyczne, AUX
 • zasięg: do 30m (bez uwzględnienia ścian i stropów)
 • obsługa jednej lub dwóch par słuchawek
 • obsługa kodeków SBC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX Low Latency
 • wymiary 2.5 x 9.6 x 8.1 cm
 • waga 79 g

Cena MEE Audio Connect Hub wynosi 459 złotych.

Źródło: RAFKO Dystrybucja

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  urządzonko bardzo fajne, ale cena straszy.
  • avatar
   sparx6
   0
   dziwi mnie wersja Bluetooth 4.2 skoro jest dostępna na rynku 5.0 który ma większy zasięg, mnie pobiera prądu i pewnie ma parę innych mniej ważnych udoskonaleń.
   Druga sprawa to jestem ciekaw w praktyce jak się sprawdza wysyłanie sygnału dźwiękowego do dwóch urządzeń na raz bo w samsungu note 8 mam podobną funkcję pod nazwą "Dual audio" i ma taką wadę że wysyła sygnał do drugiego nieurządzenia z opóźnieniem małym przez co powoduje efekt echa, a gdy się sygnał przerwie na chwile (np. odejdziemy za daleko) to potem ta różnica jest JESZCZE większa około 1 sekundy. Jestem ciekaw czy to urządzenie cierpi na tą samą bolączkę czy nie.
   • avatar
    PeterMac
    0
    pfff Chromecast Audio bez porownania lepszy pod kazdym wzgledem.