Ciekawostki

Microsoft tworzy edytor obrazków na fejsa i insta

przeczytasz w 1 min.

Microsoft Designer będzie aplikacją stworzoną z myślą o aktywnych użytkownikach sieci społecznościowych. Jeszcze nie została zapowiedziana, ale już wiemy, jak będzie wyglądać.

Microsoft Designer – prosta apka do obrazków na fejsa i insta

(Mający prawie 10 tysięcy obserwujących na Twitterze) WalkingCat często wie o produktach i usługach Microsoftu wcześniej niż ten zdąży je zapowiedzieć. Tak jest i tym razem. Udało mu się dotrzeć do czegoś, co nazywa się Microsoft Designer

Będzie to uruchamiana z poziomu przeglądarki internetowej aplikacja do tworzenia obrazków z myślą o publikacji w sieciach społecznościowych. To raczej proste narzędzie, opierające się na gotowych szablonach, ale pozwalające też na wykazanie się kreatywnością. 

Microsoft Designer 1

Microsoft Designer 2

Microsoft Designer. Jak to działa?

Działa to tak: wybierasz rodzaj medium (na przykład post na LinkedIn, story na Instagramie czy reklama na Facebooku), co pozwoli dobrać odpowiedni format. Następnie wybierasz szablon i modyfikujesz go, zgodnie ze swoją wolą: edytując obraz, dodając tekst czy nakładając „naklejki”. Wszystko w zaledwie kilka kliknięć. 

Microsoft Designer 3

Microsoft Designer 4

Na razie nie wiadomo, kiedy należałoby się spodziewać premiery Designera. A co w ogóle o tym myślisz?

Źródło: WalkingCat na Twitterze, Big Tech Wire

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  NiemenCrystal
  1
  Czy wiecie, że szkło kryształowe wykorzystywane jest też w znanej biżuterii firmy Swarovski? Założyciel firmy i twórca legendy marki, Daniel Swarovski, sam produkował szkło kryształowe do swojej biżuterii, a jego autorska receptura jest tajna do dziś. Macie okazję ozdobić swój dom/mieszkanie i wydobyć z niego jeszcze więcej piękna dzięki misom i wazonom ze szkła kryształowego! Podrzucam wam link do takich mis i wazonów, serdecznie polecam

  niemencrystal,com/kategoria-produktu/misy-i-wazony/ (Zamieńcie przecinek na kropkę)

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login