Nawigacja GPS

Nawigacja Mio Spirit 7700 chce zostać przyjacielem kierowcy

przeczytasz w 1 min.

Choć dzisiaj coraz więcej kierowców korzysta ze smartfona do wyznaczania tras, niektórzy uważają, że nawigacja GPS jest lepszym rozwiązaniem. Jeśli też tak twierdzisz, być może przypadnie ci do gustu model Mio Spirit 7700.

Mio Spirit 7700 to urządzenie zaprojektowane w taki sposób, by być przyjacielem kierowcy. Jest to nawigacja GPS z 5-calowym wyświetlaczem dotykowym o rozdzielczości 800x480 pikseli, na którym pojawiają się wskazówki dojazdu do miejsca docelowego oraz różne informacje dodatkowe, które mogą zainteresować prowadzącego samochód.

Nawigacja oferuje bezpłatny dostęp do (aktualizowanych cztery razy w roku) map Polski lub Europy, w zależności od wybranego wariantu. Na podstawie tych informacji urządzenie przedstawia kilka opcji dojazdu do celu – to trasa najkrótsza, najbardziej ekonomiczna czy też najbardziej odpowiadająca stylowi jazdy kierowcy, którego Spirit cały czas się uczy (dzięki LearnMe Pro).

W wyszukiwaniu tras pomaga system IQ Routes, a w ustawianiu się na odpowiednim pasie – funkcja podglądu skrzyżowań i zjazdów w 3D. Na ekranie wyświetlają się również informacje o dopuszczalnej prędkości na danym odcinku drogi. – „Asystent kierowcy z takimi funkcjami jak powyższe, nie dopuści do powstania stresujących sytuacji na drodze i pozwoli poczuć się bezpiecznie w podróży”, zachwala producent.

O czym jeszcze warto wspomnieć? Ano choćby o funkcji wypowiadania nazw ulic, o asystencie parkowania, a także o uchwycie magnetycznym. Na koniec informacja najważniejsza: Mio Spirit 7700 z mapą Polski kosztuje 399 zł, z mapą Europy zaś 549 zł, ale można również liczyć na 50 zł zwrotu (sprawdź szczegóły Mio CashBack).

Źródło: agdrtv24, Mio

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!